Zajímavosti

Samolepky na stěnu – opravdu atraktivní přeposílání objednávek

Bytový design je velmi atraktivní odvětví, do kterého spadá velmi mnoho prvků. Pokud sledujete moderní trendy, jistě Vám neuniklo, že se v posledních letech těší obrovské oblibě samolepky na zeď. Tyto vkusné doplňky dokáží změnit stěnu k nepoznání. Jejich aplikace je velmi jednoduchá a stačí je přilepit na hladký povrch stěny. Není divu, že si je oblíbilo tolik lidí.

 

Samolepky na stěnu se dodávají v mnoha variantách a jsou proto vhodné pro opravdu široké spektrum zákazníků. Mladí lidé si vybírají mezi netradičními a exotickými motivy, které dodají jejich bydlení opravdu zajímavý styl. Starší generace si vybírá spíše klasické nálepky v podobě květin, siluet zvířat (dámy například milují siluety koček) či stromů. Jak sami vidíte, je opravdu z čeho vybírat a na své si přijde každý.

 

Napadlo Vás někdy otevřít si svůj vlastní e-shop? Pokud ano, máte jedinečnou možnost začít provozovat internetový obchod postavený na populárním přeposílání objednávek či dropshippingu. Princip je velmi jednoduchý – budete na Vašem e-shopu (ať už vlastním, nebo open-source řešení) nabízet totožný sortiment, jako Váš dodavatel, konkrétně http://www.kvalitnisamolepky.cz . Importování zboží je velmi jednoduché a probíhá prostřednictvím xml feedu. Nemusíte mít žádné skladové zásoby a pouze přeposíláte objednávky „opravdovému“ dodavateli.

 

Samolepky na zeď  jsou velmi lukrativní obor a internetových obchodů, které by je nabízeli je stále málo. Využijte skvělé příležitosti i Vy a spolupracujte se spolehlivým partnerem, která nabízí provizi 15% a při vyšších obratech až 30%. Věřte, že díky správnému internetovému marketingu se k vyššímu obratu dopracujete velmi rychle. Objednávky jsou odesílány do 24 hodin a dodavatel http://www.kvalitnisamolepky.cz dává ke každé z nich přenosovou fólii zdarma.

 

Provozování e-shopu není jednoduchá záležitost. V případě přeposílání objednávek či dropshippingu Vám však odpadají veškeré starosti a vy se budete starat pouze o propagaci obchodu. S tak atraktivním zbožím, jako jsou samolepky na zeď  by však měl být úspěch zaručen.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.