Domů » Schopný zaměstnanec jako jehla v kupce sena? Personální agentura vám ho najde!
Práce

Schopný zaměstnanec jako jehla v kupce sena? Personální agentura vám ho najde!

Schopný zaměstnanec má cenu zlata. To si uvědomuje každý zaměstnavatel, který se již v minulosti setkal s nespolehlivými pracovníky bez patřičné kvalifikace. Jenomže kde takové pracovní síly hledat? V posledních letech stoupá počet absolventů vysokých škol, ale titul samozřejmě není garancí spokojenosti. Jak tedy bez předchozích zkušeností poznat vhodné kandidáty? Nemusíte na to být sami – obraťte se na personální agenturu.

Neztrácejte čas, nechte to na profesionálech

Trávit dlouhé hodiny pohovory s potenciálními zaměstnanci je vyčerpávající a výsledek nejistý. Pro člověka, který nemá patřičné know-how, není snadné bezpečně poznat, zda dotyčný stoprocentně odpovídá požadavkům. Jistě, zaměstnavatel by měl vědět, co od pracovníků čeká, ale personalista přeci jen dokáže lépe odhadnout, zda si uchazeč nevymýšlí.

Spolupráce s profesionální personální agenturou navíc přináší velkou časovou úsporu. Zaměstnavatel nemusí ztrácet čas, věnuje se důležitějším záležitostem a v konečném důsledku vydělá více peněz, než ho bude stát spolupráce s personalistou.

Personální agentura je samozřejmě mnohem levnější než zřízení vlastního personálního oddělení – to je řešením spíše pro větší firmy, ale i ty většinou řeší nábor zaměstnanců prostřednictvím externích personalistů. Agenturní zaměstnávání je výhodné téměř pro každého.

Jak spolupráce s personální agenturou probíhá?

Prvním krokem je kontaktování vybrané agentury a specifikace konkrétních požadavků. Poté již personalista pracuje sám. Vyhledá vhodné pracovníky, prověří jejich vzdělání, kvalifikaci a zkušenosti a případně realizuje výběrové řízení.

A na koho byste se měli obrátit vy? Dobrou volbou je personální agentura Praha Axial Personnel Agency s více než 20 lety zkušeností na trhu práce. Více informací najdete na www.axial.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.