Domů » Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat
Podnikání

Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat

Kalibr je porovnávací měřidlo, které se používá pro měření vnějších a vnitřních rozměrů i tvarů. Neprozrazuje přesné rozměry výrobku, ale to, zda (ne)odpovídá požadavkům. Tento jednoduchý a efektivní nástroj nachází využití v mnoha průmyslových odvětvích, a to v hromadné a sériové výrobě. V praxi se s nimi pracuje tak, že se dobrá strana kalibru musí vejít do otvoru. Vejde-li se do něj zmetková strana, znamená to, že je měřený rozměr špatný.

Kvalita kalibrů je rozhodující

Kalibry jsou nepostradatelnými pomocníky v každé výrobě, kde je požadována maximální přesnost a jakost. Proto je důležitá přesnost, která závisí na použitém materiálu. Nechcete-li se při nákupu kalibrů šlápnout vedle, investujte do profesionálních nástrojů špičkové kvality. A my vám představíme spolehlivého dodavatele, který uspokojí vaše náročná přání.

Michovský-TOOLS – specialista na kalibry a měřidla

Společnost Michovský-TOOLS s.r.o. se již od počátku věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů. Do obsáhlého portfolia výrobků paří také široká nabídka kalibrů pro všechny typy závitů – trny pro vnitřní i kroužky pro vnější závity. Nechybí ani válečkové kalibry ke kontrole válcového průměru otvoru obrobku, třmenové kalibry a nastavovací kroužky. Veškeré zboží je skladem a vy ho budete mít k dispozici obratem, bez zbytečného čekání (velká část zakázek je expedována do 24 hodin). Dodavatel zároveň garantuje výhodou cenu. Na přání vám společně s kalibry dodá také protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH.

Dalším důvodem, proč se vyplatí spolupracovat se společností Michovský TOOLS, je komplexní servis. Dodavatel poskytuje odborné technické poradenství a můžete se na něj kdykoliv obrátit. Pro stále partnery jsou navíc připraveny zajímavé slevy a speciální nabídky. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.kalibry.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.