Domů » Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat
Podnikání

Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat

Kalibr je porovnávací měřidlo, které se používá pro měření vnějších a vnitřních rozměrů i tvarů. Neprozrazuje přesné rozměry výrobku, ale to, zda (ne)odpovídá požadavkům. Tento jednoduchý a efektivní nástroj nachází využití v mnoha průmyslových odvětvích, a to v hromadné a sériové výrobě. V praxi se s nimi pracuje tak, že se dobrá strana kalibru musí vejít do otvoru. Vejde-li se do něj zmetková strana, znamená to, že je měřený rozměr špatný.

Kvalita kalibrů je rozhodující

Kalibry jsou nepostradatelnými pomocníky v každé výrobě, kde je požadována maximální přesnost a jakost. Proto je důležitá přesnost, která závisí na použitém materiálu. Nechcete-li se při nákupu kalibrů šlápnout vedle, investujte do profesionálních nástrojů špičkové kvality. A my vám představíme spolehlivého dodavatele, který uspokojí vaše náročná přání.

Michovský-TOOLS – specialista na kalibry a měřidla

Společnost Michovský-TOOLS s.r.o. se již od počátku věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů. Do obsáhlého portfolia výrobků paří také široká nabídka kalibrů pro všechny typy závitů – trny pro vnitřní i kroužky pro vnější závity. Nechybí ani válečkové kalibry ke kontrole válcového průměru otvoru obrobku, třmenové kalibry a nastavovací kroužky. Veškeré zboží je skladem a vy ho budete mít k dispozici obratem, bez zbytečného čekání (velká část zakázek je expedována do 24 hodin). Dodavatel zároveň garantuje výhodou cenu. Na přání vám společně s kalibry dodá také protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH.

Dalším důvodem, proč se vyplatí spolupracovat se společností Michovský TOOLS, je komplexní servis. Dodavatel poskytuje odborné technické poradenství a můžete se na něj kdykoliv obrátit. Pro stále partnery jsou navíc připraveny zajímavé slevy a speciální nabídky. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.kalibry.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.