Domů » Sídlo firmy u vás doma nebude dělat dobrotu… Využijte virtuální kancelář!
Podnikání

Sídlo firmy u vás doma nebude dělat dobrotu… Využijte virtuální kancelář!

Zákon všem společnostem ukládá povinnost vlastního sídla, což pro jejich majitele znamená jediné – nutnost zahrnout do nákladů i pronájem kanceláře, plat administrativního pracovníka a další související položky. Pro firmu, která by se za normálních okolností bez kanceláře obešla, je tato varianta pořádnou zátěží a majitelé se proto často uchylují k nouzovému řešení v podobě sídla společnosti na vlastní adrese. Týká se to i vás?

Sídlo společnosti je povinné, ale je jen na vás, kde si ho zřídíte. Adresa v místě vlastního bydliště však není ideální, protože v očích klientů a partnerů nepůsobí příliš důvěryhodně. Nebylo by přeci jen lepší sídlo firmy Praha? Pokud se v cenách za pronájem pražských kanceláří orientujete, pravděpodobně si teď ťukáte na čelo – neměli bychom vám raději prozradit alternativu, která je levnější než váš stávající pronájem? Nenechte se mýlit, sídlo společnosti v Praze nemusí být drahé – stačí, když se poohlédnete po takovém, které nese přízvisko virtuální.

Virtuální kancelář už dávno není velkou neznámou a možná jste o ni slyšeli i vy. Ale pro jistotu…

Jde o kancelářské prostory, které jejich majitel pronajímá desítkám nebo i stovkám subjektů, které se v ní však fyzicky nenachází. O veškeré administrativní činnosti se stará speciální vyškolený pracovník a díky tomu je cena za pronájem velmi nízká. Cena virtuálního sídla firmy v Praze začíná na několika stokorunách za měsíc… A pokud budete přeci jen čas od času potřebovat místnost, můžete se domluvit na moderně zařízené zasedačce, která vám před obchodními partnery ostudu neudělá.

Virtuální kancelář má i další výhody. Prim hraje nejen nízká cena a atraktivní adresa, ale také méně časté kontroly ze strany úřadů. Pravděpodobnost, že vám bude úřední šiml znepříjemňovat život, je v Praze minimální…

Je pro vás poskytnutí sídla na atraktivní adrese zajímavé? V tom případě se obraťte na společnost Central Office, která nabízí sídla firmy na několika pražských adresách a související služby (účetnictví, poradenství…) za velmi nízké ceny. Prohlédněte si je na www.centraloffice.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.