Domů » Skartace ve městě Hradec Králové – obraťte se na REISSWOLF
Podnikání

Skartace ve městě Hradec Králové – obraťte se na REISSWOLF

Jak je na tom váš firemní archiv? Je v něm dostatek místa pro další šanony, nebo naopak praská ve švech. Pokud dokumenty třídíte průběžně, nemáte se čeho bát, ale dopustíte-li, aby se nakupily, budete se muset postarat o jejich hromadnou likvidaci. Dejte si však dobrý pozor na to, jakým způsobem s nimi naložíte. Dokumenty nelze jen tak vyhodit do kontejneru k ostatním nepotřebným věcem. Mohou obsahovat citlivé údaje o vaší firmě či klientech a pokud se k nim dostane nepovolaná osoba, máte problém.

Uvědomte si, že dokumenty, které považujete za nepotřebné a nehodláte je v budoucnu využívat, se mohou někomu jinému hodit. Vyhodíte-li je jako běžný odpad, riskujete, že se jich zmocní konkurence či někdo, kdo vám chce uškodit. Jediným bezpečným způsobem likvidace dokumentů je skartace.

Skartaci můžete provést pomocí běžné kancelářské skartovačky. Cena ručních přístrojů začíná na několika stech korunách, ale za přístroje, které zvládnou skartovat několik listů najednou, dáte pět až deset tisíc korun. V případě většího množství dokumentů je ale taková likvidace velmi pomalá a neefektivní. Skartovačka si s rozsáhlým archivem čítajícím tisíce a více dokumentů neporadí. Velkokapacitní drtič však ano.

Buďte důslední a nenechávejte své dokumenty napospas nepovoleným osobám. Obraťte se na někoho, kdo se postará o jejich bezpečnou likvidaci. Důvěřujte těm nejlepším v oboru – odborníkům ze společnost REISSWOLF, která zaujímá výsadní postavení v oblasti skartace v Evropě. Firma REISSWOLF vznikla v roce 1985 v Německu a na českém trhu začala působit v roce 1996. Působí celorepublikově a nabízí komplexní portfolio služeb, v rámci kterého můžete využít také externí archivaci.

Tip: Informace ohledně skartace ve městě Hradec Králové.

Zaměstnanci společnosti REISSWOLF jsou prověření Nejvyšším kontrolním úřadem, takže se můžete spolehnout na jejich diskrétnost a profesionalitu. O svoz dokumentů se starat nemusíte – provedou nakládku přímo u vás a po provedení skartace obdržíte příslušné certifikáty. Samozřejmostí je i likvidace dat v elektronické podobě – např. hardisků, CD nebo DVD nosičů.

Další informace najdete na následujících odkazech:

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.