Domů » Skartace pro Olomouc a okolí zajišťuje REISSWOLF
Podnikání

Skartace pro Olomouc a okolí zajišťuje REISSWOLF

Potýkáte se s množstvím dokumentů, které již nehodláte nadále skladovat? Napadlo vás, že je vyhodíte a vyřešíte svůj problém s přeplněným archivem jednou provždy? Zadržte. Dokumenty mohou obsahovat citlivé informace, které někdo nepovolaný zneužije proti vám nebo vašim klientům. Jediným bezpečným způsobem likvidace je skartace.

Chcete v noci klidně spát? Nenechávejte důvěrné informace napopsas nepovolaným osobám!

Skartace je proces, v rámci kterého jsou bezpečně zlikvidovány tištěné dokumenty, ale také data v elektronické podobě. Pokud dokumenty vhodíte do kontejneru, zůstanou nechráněné a stanou se velmi snadným cílem pro ostatní. Necháte-li je skartovat, budete moct klidně spát.

Když na skartaci nestačíte sami, využijte profesionální pomoc

Otázkou je, jak skartaci provést v případě většího množství dokumentů, na které kancelářská skartovačka nestačí. Předpokládáme, že není ve vašich silách likvidovat tisíce smluv, lejster a jiných dokumentů – obraťte se proto na někoho, kdo se o skartaci postará za vás. A protože jde o likvidaci citlivých informací, měla by se procesu zhostit renomovaná firma.

Mezi absolutní evropskou špičku v oblasti skartace patří společnost REISSWOLF, která vznikla v roce 1985 v sousedním Německu. Již zanedlouho spolupracovala s významnými hamburskými bankami a pojišťovnami a za několik let se stala vedoucí firmu na trhu. U nás zahájila činnost v roce 1996 a vybudovala nový provoz v Kralupech nad Vltavou. Jde o jeden z nejmodernějších závodů svého druhu v Evropě.

S čím vám odborníci z REISSWOLF pomohou?

  • Postarají se o skartaci vašich dokumentů a likvidaci datových nosičů (hardisky, CD, DVD, diskety, videokazet apod.).
  • Zajistí svoz a to i v bezpečnostních kontejnerech
  • Po provedení likvidace vám vystaví příslušné certifikáty

Pozor, na REISSWOLF se můžete obrátit také v souvislosti s archivací. Disponujete-li dokumenty, které musíte dle zákona po určitou dobu uchovat, využijte externí archiv včetně nadstandardních služeb v podobě průběžného třídění či převodu dokumentů do elektronické podoby.

Firma REISSWOLF působí celorepublikově a to nejen ve větších městech. Zajímají-li vás služby pro Severní Moravu, navštivte Ostrava – skartace.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.