Domů » Skartace REISSWOLF – bezpečná likvidace dokumentů v rámci celé ČR
Podnikání

Skartace REISSWOLF – bezpečná likvidace dokumentů v rámci celé ČR

Váš archiv praská ve švech a přemýšlíte nad tím, jakým způsobem naložit s nepotřebnými dokumenty? Staré smlouvy, nevyužité databáze s daty klientů, plány… Můžete je vyhodit do nejbližšího kontejneru, což se vám může krutě vymstít. Dostane-li se k vaším informacím nepovolaná osoba, může vám pořádně zatopit. Nepodceňujte likvidaci archivu a zajistěte, aby k vašim dokumentům neměl nikdo neměl přístup.

Jediným bezpečným způsobem likvidace je skartace. Jde o proces, v rámci kterého dojde k nenávratnému znehodnocení tištěných dokumentů, ale také dat v elektronické podobě. Uchováváte-li data na hardiscích nebo jiných elektronických nosičích, nespoléhejte se na pouhé vymazání v prostředí operačního systému. Takto smazaná data lze jednoduše obnovit pomocí speciálního softwaru, který je volně dostupný. K jejich úplnému odstranění dojde až v momentě, kdy je nahradí jiná data.

Chcete-li se svých dokumentů a elektronických dat bezpečně zbavit, obraťte se na specialisty v oboru skartace. Doporučujeme společnost REISSWOLF, která funguje již od roku 1985 a v České republice působí od roku 1996.

Zaměstnanci společnosti REISSWOLF byli prověření Národním bezpečnostním úřadem a svou práci odvádí profesionálně a naprosto diskrétně. Německá firma patří k absolutní špičce v oboru a dlouhodobě s ní spolupracují významné společnosti i státní instituce. Otevřené dveře však mají také menší firmy. Komplexní portfolio služeb mimo jiné zahrnuje také externí archivaci, převod dokumentů do elektronické podoby a průběžně třídění dokumentů.

Firma REISSWOLF disponuje vyspělým technologickým zázemím a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Nechte si vypracovat řešení na míru a o nic víc se nestarejte. Nakládka dokumentů a datových nosičů určených ke skartaci proběhne přímo u vás a po likvidaci obdržíte všechny nezbytné certifikáty.

Nezáleží na tom, zda stojíte v čele nadnárodní společnosti či firmy lokálního charakteru. Služby skartace jsou vhodné pro každého, kdo nechce riskovat únik důvěrných informací. REISSWOLF působí celorepublikově – pokračujte výběrem nejbližší lokality:

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.