Domů » Skartace REISSWOLF – bezpečná likvidace dokumentů v rámci celé ČR
Podnikání

Skartace REISSWOLF – bezpečná likvidace dokumentů v rámci celé ČR

Váš archiv praská ve švech a přemýšlíte nad tím, jakým způsobem naložit s nepotřebnými dokumenty? Staré smlouvy, nevyužité databáze s daty klientů, plány… Můžete je vyhodit do nejbližšího kontejneru, což se vám může krutě vymstít. Dostane-li se k vaším informacím nepovolaná osoba, může vám pořádně zatopit. Nepodceňujte likvidaci archivu a zajistěte, aby k vašim dokumentům neměl nikdo neměl přístup.

Jediným bezpečným způsobem likvidace je skartace. Jde o proces, v rámci kterého dojde k nenávratnému znehodnocení tištěných dokumentů, ale také dat v elektronické podobě. Uchováváte-li data na hardiscích nebo jiných elektronických nosičích, nespoléhejte se na pouhé vymazání v prostředí operačního systému. Takto smazaná data lze jednoduše obnovit pomocí speciálního softwaru, který je volně dostupný. K jejich úplnému odstranění dojde až v momentě, kdy je nahradí jiná data.

Chcete-li se svých dokumentů a elektronických dat bezpečně zbavit, obraťte se na specialisty v oboru skartace. Doporučujeme společnost REISSWOLF, která funguje již od roku 1985 a v České republice působí od roku 1996.

Zaměstnanci společnosti REISSWOLF byli prověření Národním bezpečnostním úřadem a svou práci odvádí profesionálně a naprosto diskrétně. Německá firma patří k absolutní špičce v oboru a dlouhodobě s ní spolupracují významné společnosti i státní instituce. Otevřené dveře však mají také menší firmy. Komplexní portfolio služeb mimo jiné zahrnuje také externí archivaci, převod dokumentů do elektronické podoby a průběžně třídění dokumentů.

Firma REISSWOLF disponuje vyspělým technologickým zázemím a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Nechte si vypracovat řešení na míru a o nic víc se nestarejte. Nakládka dokumentů a datových nosičů určených ke skartaci proběhne přímo u vás a po likvidaci obdržíte všechny nezbytné certifikáty.

Nezáleží na tom, zda stojíte v čele nadnárodní společnosti či firmy lokálního charakteru. Služby skartace jsou vhodné pro každého, kdo nechce riskovat únik důvěrných informací. REISSWOLF působí celorepublikově – pokračujte výběrem nejbližší lokality:

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.