Domů » SketchUp: Výkonný CAD software vás v mnoha ohledech příjemně překvapí
Podnikání

SketchUp: Výkonný CAD software vás v mnoha ohledech příjemně překvapí

Hledáte výkonný CAD software, který vám umožní tvorbu 3D modelů? V tom případě se pohodlně usaďte. Představíme vám populární nástroj, který je postaven na odlišném základu než klasické CAD programy, ale přesto se vám s ním bude perfektně spolupracovat. SketchUp se stane vašim věrným pomocníkem, bez kterého si posléze nebudete moct představit efektivní práci.

Proč se vyplatí používat SketchUp

CAD software SketchUp se v současné době využívá napříč mnoha obory. Používají ho lidé, kteří se pohybují ve strojírenství, průmysloví designeři, architekti, výrobci nábytku a další. Jde o výkonný 3D skicář a modelář, který umožňuje tvorbu trojrozměrných modelů od koncepční fáze návrhu až po vypracování podrobných detailů.

Práce ve SketchUp je velmi intuitivní, probíhá přímo v 3D prostoru a umožňuje velmi rychlou tvorbu modelu. Ten lze zobrazit v různých stylech – od pokrytí různými materiály až po efekt ručně kreslené skicy. Za zmínku stojí také možnost tvorby efektní 3D prezentace a přítomnost 2D prezentačních nástrojů (např. model LayOut).

Používáte starší verzi? Zvažte pořízení SketchUp 2015!

Nedávno vyšel SketchUp 2015, která nabízí ještě více funkcionalit než předchozí verze. Konkrétně jde o „Face-Finder“ – kód, který software využívá k vytváření ploch ve chvíli, kdy uživatel modeluje. Vylepšení doznaly také operace, např. „rozbít“, což si uvědomít především při tvorbě modelů v extra velikosti.

Díky vlastním stylům je vykreslení modelu podstatně rychlejší. Přibyla nová položka „rychlé styly“ v okně stylů, a to včetně těch, které vytvořil uživatel.

Přibyly také nové nástroje jako rotující obdélník, 3bodový oblouk, polygon, kontrola pravopisu v LayOut. Zároveň byly přepracovány štítky a u materiálů byla přidána funkce umožňující smazání všech materiálů na modelu.

Chcete-li si nejnovější verzi CAD software SketchUp vyzkoušet bezplatně, nainstalujte si 30denní demo verzi. Více na www.3epraha.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.