Zajímavosti

Slevy.cz – pořádná konkurence pro Slevomat

Slevové servery se v našich končinách těší značné oblibě a to dokonce mnohem větší, než v USA, kde mají svůj původ. Pokud nejste naprostým internetovým analfabetem, jistě jste již o nějaký slevový server zavadili. Mezi nejznámější bezesporu patří Slevomat či Vykupto. Jak to tak bývá, nejznámější neznamená nejlepší a bylo jen otázkou času, kdy se objeví schopná konkurence, která si neklade nižší cíl, než porazit všechny tyto slevové portály a nastolit úplně jinou úroveň nakupování slev.

 

Je si třeba vyjasnit, co je to slevový portál. Jedná se o web, který monitoruje slevy od poskytovatelů služeb a prodejců po celé České republice a nabízí je svým uživatelům. Můžete si tak rezervovat gurmánský zážitek v luxusní restauraci za pár stovek či zajet s přáteli na víkend na hory za směšnou sumičku. Nejčetnější jsou slevy na wellness, masáže a další podobné libůstky. Pánové jistě nepohrdnou jízdou v luxusním či sportovním voze za méně než polovinu původní ceny.

 

Pokud máte rádi nákupy se slevou (a že je mají rádi všichni), bude pro Vás ideální volbou slevový portál Slevy.cz. Jedná se o web, který zaujme jak svým zpracováním, tak širokou nabídkou slev všeho druhu. Slevy.cz jsou navrženy tak, aby byly pro uživatele velmi intuitivní a a dobře se jim nakupovalo. To je právě kámen úrazu většiny „podobných“ slevových serverů.

 

Slevy na Slevy.cz můžete libovolně filtrovat podle kategorie či lokality. Díky tomuto projektu si můžete dopřát levné zážitky či užitečné věci do domácnosti za super ceny. Věnujte pozornost kategorii slevy v Praze, kde je opravdu z čeho vybírat. Na své si ale samozřejmě přijdou nejen Pražané, ale i ostatní obyvatelé České republiky. A protože se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, třeba zde naleznete inspiraci na originální Vánoční dárek.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.