Domů » Smart půjčka – elegantní způsob, jak zvýšit svou cashflow
Finance

Smart půjčka – elegantní způsob, jak zvýšit svou cashflow

Někdy to v bance nejde a jediným způsobem, jak zvýšit svou cashflow, je půjčka z nebankovního sektoru. Zkuste na chvíli zapomenout na předsudky vůči nebankovním společnostem a pojďte se s námi podívat na zajímavou nabídku od společnosti Smart Capital.

Smart Capital je jednou z dceřiných společností Smart Corporation, která se na finančním trhu pohybuje již od roku 1993. Dvacetiletá působnost je sama o sobě zárukou kvalitních finančních produktů, které dlouhodobě využívají nejen domácnosti, ale i firmy a veřejnoprávní instituce. Smart Corporation se nyní dělí na tři dceřiné společnosti – Reol Financial, Smart Power a „náš“ Smart Capital. Každý ze subjektů má speciální poslání. Jeden z nich se zabývá revitalizaci firem a odkupem a správnou pohledávek, další devizovými službami a poslední poskytováním dostupných úvěrů.

Smart půjčka a její výhody

Půjčka od Smart Capital patří v České republice k vůbec nejvyhledávanějším nebankovním produktům a to především díky stabilitě firmy a celkové transparentnosti. Klíčovou roli však hraje i rychlost, s jakou společnost celou transakci vyřizuje. Nemáte-li čas a chuť trávit hodiny nebo celé dny čekáním na vyřízení úvěru, budete spokojeni. Pojďme se však podívat na to, co vás bude skutečně zajímat – na parametry půjčky.

Půjčku lze vyřídit online a výše úvěrového rámce činí až 50 000 Kč. Jde o neúčelový typ úvěru a prostředky tak lze využít na libovolné účely. Jen v České republice již Smart půjčku využilo více než 100 000 klientů, včetně žen na mateřské a důchodců. Jediným předpokladem je alespoň minimální pravidelný příjem, zkoumání registru se nekoná. Mezi další výhody půjčky patří i možnost refinancování.

Pokud vás způsob, jak rychle a bez komplikací získat finanční injekci v řádech několika desítek tisíc korun zaujal, přečtěte si o ní více na smartpujcka.biz. Na zmíněném webu najdete i online formulář, prostřednictvím kterého lze o půjčku zažádat.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.