Domů » Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka
Finance

Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka

Dostat se do špatné finanční situace není ostuda, v dnešní době k tomu stačí opravdu málo. Potíže by však často vyřešil i drobný finanční obnos ve výši několika tisíc korun. Žádat o půjčku v bance se v tomto případě nevyplatí a zbývá nebankovní sektor. Nechte se však napálit první dostupnou půjčkou, která na vás vykoukne z letáku a sáhněte po prověřeném produktu od známé společnosti Ferratm Group. Skandinávská nadnárodní finanční instituce se zabývá poskytováním mikroúvěrů již od roku 2005 a působí ve 20 zemích. Její služby již využilo více než milion klientů a my vám prozradíme proč.

Mikropůjčka bez dokládání příjmů a ručení

Společnost Ferratum přišla na trh s inovativním produktem, který se do podvědomí zákazníků zapsal jako SMS půjčka. Jde o jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si půjčit až 10 000 Kč a to bez nutnosti dokládání výše příjmů či ručení nemovitostí. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova a to formou SMS zprávy nebo prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz. Ten provozuje česká společnost Ferratum Czech s.r.o., která spadá do Ferratum Group.

Půjčit si může téměř každý

Půjčka ihned je k dispozici všem zájemcům ve věku od 20 do 75 let a mezi největší přednosti patří fixní sazby. Nemáte-li rádi komplikované a často netransparentní přepočítávání úroků, jste na správném místě. S úvěrem od Ferratum budete mít vždy přehled o konečné splatné částce. Tu musíte uhradit do 45 dní, ale v případě potřeby si můžete lhůtu o 15 dní prodloužit (a to celkem třikrát). Neporušíte-li smluvní podmínky budete moct po doplacení o úvěr zažádat znovu.

Finská půjčka představuje nejjednodušší způsob, jak vyřešit finanční potíže a zároveň se nedostat do dluhové pasti kvůli nevýhodné půjčce od soukromého investora.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.