Domů » Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka
Finance

Drobné finační problémy vyřeší jediná SMSka

Dostat se do špatné finanční situace není ostuda, v dnešní době k tomu stačí opravdu málo. Potíže by však často vyřešil i drobný finanční obnos ve výši několika tisíc korun. Žádat o půjčku v bance se v tomto případě nevyplatí a zbývá nebankovní sektor. Nechte se však napálit první dostupnou půjčkou, která na vás vykoukne z letáku a sáhněte po prověřeném produktu od známé společnosti Ferratm Group. Skandinávská nadnárodní finanční instituce se zabývá poskytováním mikroúvěrů již od roku 2005 a působí ve 20 zemích. Její služby již využilo více než milion klientů a my vám prozradíme proč.

Mikropůjčka bez dokládání příjmů a ručení

Společnost Ferratum přišla na trh s inovativním produktem, který se do podvědomí zákazníků zapsal jako SMS půjčka. Jde o jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak si půjčit až 10 000 Kč a to bez nutnosti dokládání výše příjmů či ručení nemovitostí. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova a to formou SMS zprávy nebo prostřednictvím online formuláře na webu ferratum.cz. Ten provozuje česká společnost Ferratum Czech s.r.o., která spadá do Ferratum Group.

Půjčit si může téměř každý

Půjčka ihned je k dispozici všem zájemcům ve věku od 20 do 75 let a mezi největší přednosti patří fixní sazby. Nemáte-li rádi komplikované a často netransparentní přepočítávání úroků, jste na správném místě. S úvěrem od Ferratum budete mít vždy přehled o konečné splatné částce. Tu musíte uhradit do 45 dní, ale v případě potřeby si můžete lhůtu o 15 dní prodloužit (a to celkem třikrát). Neporušíte-li smluvní podmínky budete moct po doplacení o úvěr zažádat znovu.

Finská půjčka představuje nejjednodušší způsob, jak vyřešit finanční potíže a zároveň se nedostat do dluhové pasti kvůli nevýhodné půjčce od soukromého investora.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.