Domů » SP Audit: Renomovaná auditorská firma s daňovými poradci
Účetnictví

SP Audit: Renomovaná auditorská firma s daňovými poradci

Smyslem auditu účetní uzávěrky je objektivní přezkoumání nezávislou a kvalifikovanou osobou. Dle zákona se povinnost ověření účetní závěrky auditorem vztahuje na akciové společnosti a ostatní obchodní společnosti a družstva, zahraniční podnikatele působící v České republice a fyzické osoby podnikatele, kteří podléhají této povinnosti na základě zvláštního předpisu. Patříte-li do cílové skupiny a hledáte-li spolehlivého partnera, který se postará o audit a zároveň zvládne i daňovou evidenci a vedení účetnictví, máme pro vás perfektní tip. Specialisté z poradenské a auditorské společnosti SP Audit, s.r.o. se o své klienty starají již od roku 1999 a rádi pomohou i vaší firmě.

Proč se obrátit právě na SP Audit?

Mít po boku spolehlivého partnera, který vám ušetří spoustu starostí a ve finále i peněz, je k nezaplacení. SP Audit zajišťuje komplexní služby, o jejichž kvalitách svědčí dlouholeté zkušenosti na trhu a pozitivní reference z řad klientů. Mimo jiné i skutečnost, že jednatelka společnosti je zároveň presidentkou Svazu účetních ČR.

Rozhodnete-li se pro daňové poradenství pod taktovkou SP Audit, minimalizujete rizika související s daněmi. Ať už se nakonec rozhodnete pro stabilní nebo jednorázovou spolupráci, nebudete litovat. Každý daňový poradce má vysokou kvalifikaci a disponuje potřebnými znalostmi v plné šíři platné české legislativy.

Individuální přístup a komplexní řešení pro malé i velké firmy

SP Audit se nebrání spolupráci s žádným klientem. Nezáleží na tom, jestli máte menší firmu nebo zaměstnáváte desítky lidí, vždy se vám dostane individuálního přístupu. Díky komplexním znalostem problematiky účetnictví a daní vždy získáte optimální řešení. Nedílnou součástí portfolia je zavádění mezinárodních účetních standardů IFRS, finanční rozbory a analýzy, spolupráce v oblasti konsolidace, podnikatelské plány a další.

Další informace o tom, co pro vás může udělat auditor, účetní a daňový poradce z SP Audit, najdete na www.spaudit.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.