Domů » Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz se vyplatí zájemcům o práci i zaměstnavatelům
Práce

Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz se vyplatí zájemcům o práci i zaměstnavatelům

Hledáte dobře placenou práci? Anebo snad stojí na druhé straně barikády a nedaří se vám sehnat kvalifikované odborníky na klíčové pozice ve firmě? Ať už patří do skupiny potenciálních pracovníků či zaměstnavatelů, vyplatí se vám spolupracovat s personální agenturou. Hledání práce i zaměstnanců je je výrazně rychlejší, levnější a efektivnější. Zajímají vás detaily? Na podrobnosti jsme se ptali profesionálů z moderní agentury Žirafa.cz.

Proč hledat práci přes personální agenturu?

Dobrá práce vám nespadne do náručí jen tak zbůhdarma. Budete se o ni muset přičinit. Naštěstí stačí poměrně málo – personální agentury jsou v kontaktu s firmami a mají perfektní přehled o volných pracovních pozicích. K mání jsou desítky tisíc pracovních pozic – stačí si vybrat tu správnou.

Personální agentura vám poradí s výběrem vhodné pracovní pozici, doporučí konkurzy a v případě potřeby pomůže s tvorbou životopisu a dalšími náležitostmi, které souvisí s výběrovým řízením. Nebudete na to sami a šance, že rychle najdete vysněnou pracovní pozici, výrazně stoupne.

Proč personální agentuře svěřit hledání zaměstnanců?

Pro menší a středně velké firmy je provoz vlastního personálního oddělení neekonomický. Zaměstnavatel zároveň nechce ztrácet čas pohovory a je pro něj jednodušší outsourcing. Personální agentura vyselektuje nejvhodnější adepty a šetří tak firmám peníze i čas. Spolupracují s ní také velké korporace, které nechtějí riskovat, že jim unikne vysoce kvalifikovaný zaměstnanec.

Nechte žirafu, aby se za vás porozhlédla na trhu práce

Personální agentura Žirafa.cz se perfektně orientuje v nabídkách na trhu práce. Obchodní týmy jednají férově a na rovinu. Vždy naslouchají potřebám klientů a snaží se pro nalezení optimálního řešení. Další informace, kontaktní údaje a možnost registrace najdete na www.zirafa.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.