Podnikání

Správný čas na nákup komerční nemovitosti? Právě teď!

Začínáte podnikat nebo jen rozšiřujete pole své působnosti? Máte-li zálusk na novou kancelář, sklad nebo výrobní prostory, nenechte si svou příležitost proplout mezi prsty. Ceny nemovitostí jsou i letos poměrně nízké a trend se drží i specifického segmentu komerčních nemovitostí.

Nevíte, od čeho se odpíchnout, nebo jen nemáte s koupí žádné zkušenosti? Obraťte se na profesionály. Pomocnou ruku vám podá společnost RE/MAX COMMERCIAL, která je na trhu komerčních nemovitostí aktivní od roku 1973 a v současné době působí ve více než 45 zemích světa. Více než 3 tisíce specialistů nabízí komplexní služby v oblasti komerčních nemovitostí a od roku 2012 je mohou využívat také klienti v České republice. Zde společnost působí pod značkou RE/MAX COMMERCIAL GROUP (RCG).

RCG cílí na malé a středně velké podnikatelské subjekty a disponuje hustou sítí kanceláří a realitních makléřů, kteří působí v rámci celé České republiky. Mezi základní služby patří nákup, pronájem a prodej komerčních nemovitostí a transakce jako je převod obchodního podílu právnických osob.

RCG se specializuje na kancelářské a administrativní budovy, hotely a penziony, výnosové nemovitosti, výrobní areály a sklady, ale také maloobchodní plochy a jednotky a pozemky. Mezi doplňkové služby patří poradenské, analytické a expertní služby, specializovaná školení a mezi služby s přidanou hodnotou zpracování technického a technologického auditu, poradenské služby v oblasti daňové a finanční optimalizace, tržní cenová analýza apod.

Na specialisty ze společnosti RE/MAX COMMERCIAL se můžete obrátit kdykoliv a dohodnout si schůzku telefonicky, případně prostřednictvím formuláře u konkrétní komerční nemovitosti, kterou si vyhledáte na webu remax-commercial.cz.

Zkušení makléři vám také pomohou najít vhodnou alternativu k prostorám, o které vás připravila povodeň, nebo naopak vyhledají nemovitost, jejíž současný majitel ji kvůli špatnému stavu nechce nadále využívat.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Využila jsem možnost konsolidace favěru, konoktorentu a kreditned karty u Unicredit bank. Sple1tkomat nened špatne1 věc, pouze doporučuji si ohleddat termedny, do kdy je banka povinna dluhy zaplatit (do 7mi dnů včetně POUKc1ZAT) a medt zjištěn nejaktue1lnějšed zůstatek všech konsolidovanfdch favěrů. U mě došlo k tomu, že pracovnice banky nezjistila spre1vnou če1stku, kterou pak i uvedla ve smlouvě. Nebyl tedy zaplacen dluh v plne9 vfdši a je1 jsem nyned vedena jako neplatič! Protože Banky mezi sebou neved, že doche1zed ke konsolidaci. Pro ně to byl jen mimoře1dnfd vklad. Je třeba z vlastned kapsy uhradit i poplatky za mimoře1dnfd vklad! Jestli smlouvu podepedšete 1.8. a me1 dojedt k fahradě vašich ze1vazků do 7mi dnů to by mělo bfdt 7.8. pohleddejte si jestli nene1sleduje vedkend. UCB neposedle1 penedze s předstihem, aby byly favěry uhrazeny do 7mi dnů. Ale 7mfd den odesedlajed bez ohledu na prodlevu, ktere1 Ve1m může způsobit dalšed komplikace. Sami si raději nastudujte podmednky předčasne9ho splacened vašich favěrů. Některe9 pracovnice UCB se nedoke1žed v podmednke1ch orientovat a tak se může dobře ste1t, že budete jako je1 doche1zet do banky několik tfddnů, než bude že1dost i smlouva spre1vně sepse1na. HLAVNĚ v den, kdy me1te smlouvu s UCB podepisovat mějte zjištěnfd nejaktue1lnějšed zůstatek vašich ze1vazků a zkontrolujte si jestli souhlased i s če1stkami na smlouvě, kterou podepisujete!

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.