Domů » Stálice mezi nebankovními půjčkami – Home Credit půjčka
Finance

Stálice mezi nebankovními půjčkami – Home Credit půjčka

Potřebujete půjčit peníze, ale z nějakého důvodu se nemůžete nebo nechcete obrátit na banku? Zkuste to v nebankovním sektoru – i tam totiž narazíte na atraktivní úvěry, které vám pomohou vyřešit složitou finanční situaci nebo umožní splnit si svůj sen o exotické dovolené nebo jen nové televizi s úhlopříčkou půldruhého metru. Chcete-li se však vyhnout obávaným úvěrovým predátorům, budete muset vsadit na jistotu. Tedy na některého z předních nebankovních poskytovatelů půjček, který vám nabídne transparentní a výhodné podmínky. Jedním z nich je i stálice na českém finančním trhu, společnost Home Credit a.s.

Home Credit v České republice působí již patnáctým rokem a jen v první polovině 2012 dosáhla celková výše poskytnutých úvěrů 4,18 miliardy Kč. V současné době je Home Credit půjčka jedním z nejvyhledávanějších nebankovních produktů a to zejména díky její dostupnosti a velmi rychlém vyřízení. Navíc je bez poplatků za vyřízení, vedení i předčasné splácení.

Informace o půjčce

Půjčka od Home Credit ve výši 10 000 Kč až 150 000 Kč a splatností až 84 měsíců je určena všem zletilým fyzickým osobám se stálým příjmem a můžete o ni zažádat na vybraných pobočkách České pošty, po telefonu a přes internet. Poslední možnost je samozřejmě nejrychlejší a nejkomfortnější a právě proto ji zájemci o úvěr využívají zdaleka nejčastěji. V každém případě si musíte přichystat dva doklady totožnosti a kontaktní údaje svého zaměstnavatele, případně o svém podnikání (jste-li OSVČ).

Vyřízení půjčky

Jakým způsobem vyřízení přes internet probíhá? Prvním krokem je nastavení parametrů prostřednictvím aplikace zvané kalkulačka Home Credit půjčky (výše půjčky a splátky, počet splátek) a následuje vyplnění údajů v kontaktním formuláři na webu skvelapujcka.cz. Je-li žádost o půjčku schválena, obdržíte poštou nebo prostřednictvím e-mailu smlouvu a sjednanou hotovost na účet.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.