Domů » Staňte se akcionářem Apple úplně zdarma!
Finance

Staňte se akcionářem Apple úplně zdarma!

Společnost Apple Inc. patří mezi nejvíce prosperující firmy na světě a její zisky diametrálně rostou. Legendu, která má ve znaku nakousnuté jablko, stvořili v roce 1976 Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Gerald Wayne. A jako v rámci každého správného amerického snu, i tito tři obchodníci začali v garáži. Dnes jsou produkty s logem Apple známé na celém světě a dost možná máte iPhone, iPod. iPad nebo MacBook i vy. Co byste však řekli na vlastnictví alespoň mikroskopické části firmy jako takové? Akcie Apple nepatří jen vyvoleným a můžete je mít i vy!

Nevažte se na místo a obchodujte ve vaně, nebo třeba na pláži

Obchodování s akciemi už dávno není jen pro vyvolené. Můžete s ním začít i vy a vydělat pořádný balík. Nebudete muset nikam chodit a vystačíte si s libovolným zařízením, které se dokáže připojit k internetu. Může to být notebook, ale také zmíněný Apple iPad. Stačí, když do něj nainstalujete bezplatnou platformu Plus500 a můžete začít. A je jen na vás, zda investujete do akcií nebo komodit. V každém případě budete mít své peníze pevně v rukou a nebudete se muset spoléhat na úsudek někoho dalšího.

Obchodování s akciemi samozřejmě není procházka růžovým sadem a bez patřičných znalostí a zkušeností můžete velmi rychle přijít o všechno. Nechcete-li riskovat vlastní peníze, staňte se akcionářem Apple zdarma. Překvapuje vás to? Plus500 nabízí novým uživatelům 500 Kč zdarma, které lze využít k libovolnému obchodování, tedy i k nákupu zmíněných akcií od Apple. Vyhnete se vlastnímu vkladu a s trochou štěstí rozmnožíte peníze, které jste dostali za pouhou registraci.

Máte strach, že to nezvládnete? Vyzkoušejte demo účet!

Přesto vám doporučujeme vyzkoušet demo účet, který funguje stejně jako placená verze. Poznáte rozhraní platformy a zorientujete se v něm. Díky nasimulovanému chování poznáte, jak trh s akciemi a komoditami funguje a jakmile se „otrkáte“, budete se moct pustit do obchodování za vlastní peníze za peníze, které dostanete v rámci registrace zdarma.

Plus500 navíc nabízí zajímavý affiliate program, který vám umožní vydělávat i bez toho, aniž byste se museli přímo zúčastnit obchodu. Stačí, když se prostřednictvím odkazu s vašim affiliate kódem registrují jiné uživatelé a vy získáte atraktivní provizi. Tak na co ještě čekáte? Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale ani nevydělá…

Foto: sxc.hu

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.