Domů » Toužíte po vyšším výkonu? Dostaňte z Vašeho auta maximum
Zajímavosti

Toužíte po vyšším výkonu? Dostaňte z Vašeho auta maximum

Pro mnoho řidičů není jejich vůz pouze dopravním prostředkem, který je odveze z bodu A do bodu B, ale věrný přítel, se kterým zažijí mnoho hodin zábavy. Pokud patříte mezi osoby, které mají rády silné vozy, můžete nechat zvýšit výkon vašemu autu a užívat si nižší spotřeby. Zajímá vás jak? Je to velmi jednoduché…

 

Způsob, jak vozu zvýšit výkon a točivý moment se nazývá chiptuning. Toto slovo je často skloňováno v souvislosti s tunery, kteří chtějí své auto vyladit na maximum. Chiptuning není nic jiného, než úprava řídící jednotky v autě. Pokud máte vůz, který je osazen řídící jednotkou (tedy vůz, který není několik desítek let starý), pravděpodobně ho půjde značně vylepšit.

 

Prahnete po tom, aby měl Váš vůz větší zátah a paradoxně i nižší spotřebu? Automobilové koncerny dodávají vozy s řídící jednotkou, která má co by do výkonu značné rezervy. Profesionálním zásahem se dá do jednotky nahrát nový software, který zaručí onen vyšší výkon a nižší spotřebu. V žádném případě se nemusíte bát, pokud váš vůz svěříte do péče skutečných odborníků, nijak se nesníží životnost motoru.

 

Renomovaným úpravcem řídících jednotek je firma Maxpower car modification, s.r.o.. Ta se může pochlubit více, než 11letou existencí bez jediné reklamace. Zaměstnanci firmy Maxpower přesně vědí, co dělají a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně. Samozřejmostí je nejen chip tuning všech možných značek, ale také diagnostika aut.

 

Pro většinu řidičů bude zajímavý chiptuning Škoda. Na českých silnicích jezdí zdaleka nejvíce Škodovek, které svým výkonem dvakrát neoslní. Taková Octavia TDI přímo k chiptuningu vybízí. Pokud Vás zajímá, co všechno chiptuning obnáší, podívejte se na webu maxpower.cz. Pokud se pro chiptuning rozhodnete, můžete počítat s 24 měsíční zárukou na hardware, doživotní zárukou na modifikovaný software a diagnostickým servisem na půl roku zdarma.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.