Podnikání

Udělejte dojem na své obchodní partnery

Chystáte se na přátelské sportovní utkání se svými dlouholetými spolupracovníky a obchodními partnery? Nezáleží na tom, zda se jedná o golfový turnaj či klání v košíkové, za všech okolností byste měli vypadat dostatečně reprezentativně. Ukažte svému okolí, že to myslíte vážně nejen v kanceláři, ale i na trávníku a antuce. Oblek si s sebou vzít nemůžete, značkový sportovní outfit ano. Pokud ve svém šatníku nemáte nic víc, než saka a kravaty, podívejte se po vhodném oblečení na internetu.

Problém s penězi vyřeší outlety

Firma zažívá špatné období a na vaší výplatní pásce nebylo víc, než na nájem a jídlo? Nevadí, kvalitní značkové oblečení seženete i za pár korun. Nebojte se, nejedná se o padělky, s kterými si utrhnete ostudu, řeč je o originálních outletech. Outlet je označení pro značkové oblečení, které bylo vyřazeno z důvodu nástupu nové kolekce či krachu obchodu. Cena se pohybuje o desítky procent níže, často i pod polovinou původní ceny.

Vyhlášený outlet v Praze

Rozhodli jste se pro nákup outletového oblečení, ale nevíte, kde ho prodávají? Obchodů s outlety je relativně dost, největší nabídku však najdete na factoryoutlet.cz. Tento outlet Praha nabízí zboží ve čtyřech kamenných prodejnách. Samozřejmostí je i nákup přes internet, který je pohodlnější. Ceny jsou skutečně lákavé a můžete si zboží filtrovat podle zadaných kritérií a ušetři tak čas hledáním. Na factoryoutlet.cz najdete oblíbené adidas outlet, nike outlet a další outlet oblečení světoznámých značek. Oblečete se za pár korun a zaručeně uděláte dojem.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.