Domů » Udělejte si pořádek ve svých financích
Účetnictví

Udělejte si pořádek ve svých financích

Chcete ušetřit spoustu času, který můžete věnovat vašemu podnikání? Přestaňte řešit své účetnictví svépomocí a raději se obraťte na profesionála, který se v oboru pohybuje již od roku 1994. Využijte služeb silného partnera, který si vezme na starost nejen vaše daně a mzdy, ale v případě potřeby vás zastoupí v nepříjemných situacích, jako je daňová kontrola a podobně. Společnost NETTO s.r.o. se svou činností zabývá jíž od roku 1994 a nasbírala mnoho cenných zkušeností.

Zkušenosti, odbornost a odpovědnost

Není to však jen 18 let zkušeností, ale především profesionální servis v rámci účetnictví, mezd a daní. Zaměstnanci společnosti NETTO s.r.o. jsou průběžně odborně vzdělávání a mohou se pochlubit kvalifikací a certifikáty ve všech nabízených službách. Samozřejmostí je komunikace v angličtině a němčině, naprostá diskrétnost a znalost potřeb a cílů svých klientů. Díky vzájemné zastupitelnosti je garantován termínovaný výstup. Už žádné obavy z toho, že vaše či váš účetní nečekaně onemocní, případně dá nečekanou výpověď. NETTO s.r.o. se chová zodpovědně a to nejen k sobě, ale především ke svým klientům. Společnost je pojištěna pro případ zavinění škody, a to v rámci externího vedení účetnictví, ale i mezd. Vaši zaměstnanci ručí jen do výše, kterou určuje zákoník práce, NETTO s.r.o. do výše svého pojištění a celého majetku.

Práce musí bavit

Zárukou kvalitně odvedené práce je fakt, že zaměstnanci NETTO s.r.o. dělají svou práci rádi – daně, účetnictví a mzdy je zkrátka baví…Účetní firma NETTO s.r.o. si hravě poradí i s vaší účetní agendou a vy se budete moct naplno a bez obav věcem, které baví a naplňují vás.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.