Domů » Hledáte nekomplikovaný úvěr bez zástavy pro opravu nebo rekonstrukci bytových jednotek? Zkuste to s Obnovou od Stavební spořtelny
Finance

Hledáte nekomplikovaný úvěr bez zástavy pro opravu nebo rekonstrukci bytových jednotek? Zkuste to s Obnovou od Stavební spořtelny

Osobním i podnikatelským půjčkám jsme v minulosti věnovali poměrně dost prostoru, zapomněli jsme však na úvěry, které jsou v rámci našeho rozpočtu spjaty se zdaleka největší položkou – bydlením. Opravit či rekonstruovat bydlení je nákladné nejen pro jednotlivce, ale i pro bytová družstva a společenství bytových jednotek. Jedinou možností je některý ze speciálních úvěrů, který slouží právě k těmto účelům. Mezi ty zajímavější se řadí i úvěr s trefný přízviskem Obnova, který je součástí populárního programu Buřinka od Stavební spořitelny. Mezi největší výhody patří možnost čerpání poměrně vysoké částky, kterou je možno rozložit i na několik desítek let. Mezi další benefity patří nízká úroková sazba a rychlá realizace.

Neměnná úroková sazba i refinancování

Na rekonstrukce a opravy nemovitostí lze v rámci Obnovy využít až 350 000 Kč na jednu bytovou jednotku. Bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek si většinou úvěr sjednávají na 10 let, ale spořitelna vyhoví i individuálním požadavkům a nabízí možnost rozložení až na dvojnásobek. Úroky ve výši 3,39 % p.a. jsou neměnné po celou dobu splácení úvěru. Stavební spořitelna navíc nabízí i bezplatné poradenství a možnost refinancování, která je zajímavá pro všechny, kteří již určitý finanční produkt pro financování bydlení využívají. Rozhodnete-li se pro úvěr Obnova, nebude se na vaší nemovitost vázat zástavní právo.

Chcete bydlet opravdu rychle?

Vyřizování hypotéčního úvěru nepatří mezi příjemné záležitosti a bývá spjato s náročným papírováním, které se může nepříjemně protáhnout. Úvěr Obnova je jiný. Stavební spořitelna si zakládá na rychlém a nekomplikovaném vyřízení, k němuž budete potřebovat jen několik základních dokumentů (podklady o žadateli, investiční záměr a doložení účelu půjčky). Úvěr lze čerpat jednorázově nebo průběžně. V případě druhé varianty je možno postupně proplácet faktury dodavatelů skrze Platební příkaz. Obnova je zkrátka jednoduchý, ale zároveň efektivní úvěr bez zástavy, díky kterému budete bydlet mnohem rychleji.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.