Podnikání

V rámci náhradního plnění můžete využít služeb bezpečnostní agentury

Zaměstnavatelé, pro které pracuje více než 25 zaměstnanců, musí dle zákona zaměstnat 4 % zdravotně postižených osob (podíl k celkovému počtu zaměstnanců). Subjekty, které z určitých důvodů nemohou OZP zaměstnat, mohou splnit tzv. povinný podíl i jinými způsoby. Tím prvním je odvod 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP. Tím dalším je náhradní plnění – odběr výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají minimálně 50 % OZP. Vyberete-li si náhradní plnění i vy, spojte příjemné s užitečným a postarejte se o zabezpečení svého majetku. Zajímají vás podrobnosti?

Proč se obrátit na bezpečnostní agenturu KBS Security?

Mezi firmy, které nabízí náhradní plnění, patří také renomovaná bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se v oboru pohybuje více než 20 let. Během své letité působnosti zajišťovala špičkové služby pro významné společnosti mezinárodního charakteru, státní instituce i soukromé osoby.

Portfolio služeb bezpečnostní agentury KBS Security je velmi pestré. Hlavním pilířem činnosti je dálkové elektronické střežení objektů zahrnující výjezdové služby. Dispečeři monitorují situaci v moderním pracovišti PCO (Pult Centralizované Ochrany) a v případě mimořádné situace vyšlou na místo zásahovou skupinu.

Monitoring se týká také výpadků elektrického proudu, nežádoucích výkyvů teplot nebo úniků vody a plynu.

Zároveň můžete využít fyzickou ostrahu objektu. Přítomnost bezpečnostního pracovníka odradí potenciální pachatele a zároveň je prospěšná i z jiných důvodů. Můžete ho využít také pro kontroly vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel či pohybu materiálu a zboží. Pracovníci zároveň poskytují informace na recepcích a vydávají klíče oprávněným osobám.

Od bezpečnostní agentury KBS Security se dočkáte individuálního přístupu a vysoce profesionálního jednání. Další informace o službách najdete na www.kbs-security.cz. Společnost poskytuje své služby v rámci celé ČR.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.