Marketing

Váš úspěch závisí také na spolehlivosti partnerů. Vyberte si toho správného z obsáhlé databáze!

Podnikatelské úspěchy ovlivňuje hned několik faktorů a v žádném případě nejde jen o schopnosti podnikatele samotného. Jedním z hlavním pilířů je také výběr spolehlivých a šikovných partnerů, díky kterým bude firma vzkvétat a nikoliv upadat. Pokud si lámete hlavu nad tím, kde poctivé a prověřené subjekty hledat, máme pro vás dobrou zprávu. Najít kvalitní partnery totiž nemusí být tak složité, jak jste si doposud mysleli. Jedním z efektivních nástrojů, díky kterému se k nim dostanete dříve než řeknete „spolehlivý partner“, je firemní databáze.

Zaměřili jsme se na jednu z nejobsáhlejších a nejpropracovanějších databází firem, která již několik let shromažďuje detailní informace o subjektech působících v České republice a na Slovensku. Jde o databázi firem Albertina a najdete v ní více než 2,7 milionů záznamů nejen o podnikatelích a firmách. Využije ji vaše kreditní, obchodní, finanční i marketingové oddělení a kromě vyhledávání nových partnerů vám může posloužit také k prověření těch stávajících.

Databáze Albertina je k mání v několika verzích a to jako Silver, Gold a Platinum. Volba je otázkou vašich potřeb a můžete zvolit komplexní databázi všech subjektů, ale také alternativu, která cílí na konkrétní odvětví.

Databáze obsahuje:

  • kontaktní údaje (jména majitelů a jednatelů, adresy a možnost rychlé analýzy vzdálenosti od sídla vaší firmy)
  • popis činnosti subjektů
  • informace o ekonomickém stavu subjektů (zahrnují také údaje z posledních účetních uzávěrek a upozornění, zda se subjekt nenachází v insolvenčním řízení)
  • udělené certifikáty ekonomické kondice

Katalog firem Albertina vám poslouží nejen k hledání a kontrole obchodních partnerů, ale také k vytipování nových klientů (na základě dvou set výběrových kritérií), hromadné obeslání potenciálních nových klientů, doplnění vašeho stávajícího systému nebo analýze platební morálky konkurence.

Další informace a možnost objednávky najdete na www.albertina.cz. Pokud si z nabídky nevyberete, jednoduše požádejte o sestavení databáze na míru.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.