Domů » Většina Čechů neví, jak investovat a banky nenabízí vhodné podmínky
Finance

Většina Čechů neví, jak investovat a banky nenabízí vhodné podmínky

Víte, jak nejlépe nakládat se svými penězi, nebo jste na tom jako většina Čechů? Podle online průzkumů, které pro Citibank vypracovala agentura Ipsos, má spousta lidí o investování zkreslené nebo neúplné informace a málokdy dají na vlastní úsudek. Na druhou stranu je mnohem efektivnější svěřit své finance odborníkům, než o ně neuváženým investováním přijít.

Přibližně 36 % respondentů uvedlo, že čerpají informace od osobních bankéřů. Na jejich úsudek dají především ženy – o svých financích s nimi pravidelně konzultuje téměř polovina (cca 45 %) pravidelně investujících žen. Přibližně čtvrtina dotázaných uvedla, že dá na doporučení známých a jen pětina hledá inspiraci v médiích.

Poměrně překvapující bylo, že na reklamu známých finančních institucí reaguje jen 8 % investorů. Důvod, proč se investoři bankám spíše vyhýbají, spočívá především v nedostatku investičních příležitostí. Banky nabízí jen velmi omezené možnosti, které většině investorů nevyhovují. Patříte mezi ně i vy? Chcete-li své volné prostředky tak, aby zvolená strategie vyhovovala vašim požadavkům, obraťte se na někoho, kdo vám nabídne širší portfolio.

Je logické, že své peníze nesvěříte jen tak někomu. Hledáte-li někoho, na koho se můžete v rámci investování plně spolehnout, vsaďte na BH Securities a.s. (BHS). Jeden z nejvýznamnějších obchodníků s cennými papíry se na českém kapitálovém trhu pohybuje více než 20 let (od roku 1993) a těší se perfektnímu renomé. Důvěryhodnost zastřešuje licence pro poskytování investičních služeb, kterou BHS získala od České národní banky.

BHS nabízí pomocnou ruku začínajícím investorům, kteří se na kapitálovém trhu neorientují a nemají čas na jeho sledování. Momentálně si můžete vybrat mezi šesti typizovanými strategiemi, které lze libovolně kombinovat a docílit požadovaného portfolia. Nezáleží na tom, jaký jste typ investora – přidělený manažer se o vaše investice postará a zhodnotí ho i v době poklesu, případně minimalizuje negativní dopad trhu.

Činnost BHS je plně transparentní díky rozhraní BHS Asset Management, prostřednictvím kterého můžete veškeré operace průběžně kontrolovat přímo na webu www.bhs.cz. Tak na co ještě čekáte? Nenechávejte své peníze ležet, když mohou vydělávat!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.