Domů » Vhodně zvolená rychlá půjčka vám může pomoct vyřešit akutní finanční problémy
Finance

Vhodně zvolená rychlá půjčka vám může pomoct vyřešit akutní finanční problémy

Potřebujete menší finanční injekci v řádu několika tisíc korun, která by vám pomohla překlenout pár dní nebo týdnů do výplaty? Čelíte druhotné platební neschopnosti a čekáte, až vám klienti proplatí faktury? Zmíněné situace lze řešit hned několika způsoby. Tím nejvýhodnějším je půjčka od rodinného příslušníka nebo známého, ale ne každý má ve svém okolí někoho, kdo mu ochotně půjčí. Další možností je kontokorent nebo kreditní karta, ale v obou případech jde o dlouhodobé závazky, které jsou spojeny s určitým administrativním procesem. Navíc není jisté, zda banka váš požadavek schválí. Dostupnou alternativou však může být některá z takzvaných krátkodobých půjček. I ty vám mohou vytrhnout trn z paty.

Jaké jsou její výhody a kdo ji může využít?

Nebankovní půjčka má mnoho podob a jednou z nejoblíbenějších typů jsou mikroúvěry s úvěrovým rámcem ve výši několika tisíc korun. Vyřízení je velmi rychlé a obejde se bez zbytečné administrativní zátěže. Věřitelé vzhledem k výši půjčky nevyžadují potvrzení o výši příjmů (což ocení i novopečení živnostníci, kteří nemohou doložit daňové přiznání za loňský rok) a většinou ani nepátrají v registru. Šanci tak mají i zájemci, kteří se v minulosti porušili smluvní podmínky v rámci splácení jiné půjčky a získali statut nespolehlivých klientů.

Vyřízení rychlé půjčky probíhá online. Prvním krokem je vyplnění jednoduchého formuláře a následuje potvrzení kódu, který obdržíte prostřednictvím SMS zprávy. Poté, co na účet věřitele zašlete symbolickou 1 Kč (bezpečnostní opatření, na základě kterého si věřitel ověří totožnost žadatele), vám obratem pošle požadovanou částku. Příliš jednoduché? Ale přesně takové krátkodobé půjčky jsou. Doba splatnosti se pohybuje v řádu několika týdnů a další výhodou je fixní sazebník. V případě sms půjčky budete vždy znát přesnou splatnou částku a nebudete muset složitě počítat úroky. Zajímavé informace získáte i na Wikipedii.

Na co si dát pozor a na koho se obrátit?

Přestože jde o půjčku v řádu několika tisíc korun, vždy si o vyhlédnutém věřiteli zjistěte všechny podstatné informace a nezapomeňte si přečíst smluvní podmínky. Půjčte si pouze renomované stabilní společnosti, která na nebankovním trhu působí dlouhodobě. Mezi prověřené rychlé půjčky patří produkt od společnosti OMEGA Financial s.r.o., v rámci kterého si lze půjčit až 5000 Kč na dobu 7 až 30 dní. Více na www.omegapujcka.cz.

Foto: sxc.hu

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.