Podnikání

Virtuální sídlo – levná, ale přesto prestižní a efektivní alternativa

Žádná společnost se neobejde bez oficiálního sídla, které je zapsáno v obchodním rejstříku. Způsobů, jak sídlo vyřešit, je hned několik a my bychom vám rádi představili alternativu, díky které můžete výrazně snížit náklady a zároveň nedělat kompromisy…

Pokud pro provoz firmy nepotřebujete vlastní administrativní zázemí, bylo by hloupé zatěžovat firemní rozpočet pronájmem vlastní kanceláře. A nejde jen o pronájem prostor jako takových, ale také plat zaměstnance a nezbytné vybavení. Další možností je využít adresu v místě vašeho bydliště, ale sami uznáte, že občasné schůzky s klientem ve vašem obývacím pokoji nepůsobí zrovna důvěryhodně. Jak z toho ven? Vsaďte na virtuálné sídlo a využívejte výhody, které s ním souvisí.

Virtuální sídlo funguje následovně. Jde o pronajatou kancelář, kterou virtuálně sdílí několik subjektů zároveň. Žádný z nich ovšem ve virtuální kanceláři není přítomen fyzicky a veškerou administrativu obstarává pracovník provozovatele sídla. Díky tomu, že jedinou adresu sdílí více subjektů, je cena za pronájem minimální (měsíční poplatky začínají kolem 9 € / měsíc).

A kde je háček? Žádný není. Poštu vám bude pravidelně přeposílat administrativní pracovník a po domluvě třeba i několikrát denně. Budete-li nárazově přeci jen potřebovat zasedací síň, budete ji mít na několik hodin v měsíci k dispozici. Virtuální sídlo ve větším městě navíc působí důvěryhodně na klienty a obchodní partnery a snižuje pravděpodobnost, že si na vás posvítí inspekce.

Poohlížíte-li se po virtuálním sídle na Slovensku, doporučujeme prověřenou společnost Delzia, která se zabývá zakládáním společností na klíč. Chcete-li se zabývat vlastním podnikáním a neztrácet čas vyřizováním administrativních záležitostí na úřadech, rozhodně nešlápnete vedle.

Využijete-li virtuální sídlo, můžete si změnu v obchodním rejstříku zkontrolovat na www.orsk.sk.

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.