Domů » Virtuální sídlo – levná, ale přesto prestižní a efektivní alternativa
Podnikání

Virtuální sídlo – levná, ale přesto prestižní a efektivní alternativa

Žádná společnost se neobejde bez oficiálního sídla, které je zapsáno v obchodním rejstříku. Způsobů, jak sídlo vyřešit, je hned několik a my bychom vám rádi představili alternativu, díky které můžete výrazně snížit náklady a zároveň nedělat kompromisy…

Pokud pro provoz firmy nepotřebujete vlastní administrativní zázemí, bylo by hloupé zatěžovat firemní rozpočet pronájmem vlastní kanceláře. A nejde jen o pronájem prostor jako takových, ale také plat zaměstnance a nezbytné vybavení. Další možností je využít adresu v místě vašeho bydliště, ale sami uznáte, že občasné schůzky s klientem ve vašem obývacím pokoji nepůsobí zrovna důvěryhodně. Jak z toho ven? Vsaďte na virtuálné sídlo a využívejte výhody, které s ním souvisí.

Virtuální sídlo funguje následovně. Jde o pronajatou kancelář, kterou virtuálně sdílí několik subjektů zároveň. Žádný z nich ovšem ve virtuální kanceláři není přítomen fyzicky a veškerou administrativu obstarává pracovník provozovatele sídla. Díky tomu, že jedinou adresu sdílí více subjektů, je cena za pronájem minimální (měsíční poplatky začínají kolem 9 € / měsíc).

A kde je háček? Žádný není. Poštu vám bude pravidelně přeposílat administrativní pracovník a po domluvě třeba i několikrát denně. Budete-li nárazově přeci jen potřebovat zasedací síň, budete ji mít na několik hodin v měsíci k dispozici. Virtuální sídlo ve větším městě navíc působí důvěryhodně na klienty a obchodní partnery a snižuje pravděpodobnost, že si na vás posvítí inspekce.

Poohlížíte-li se po virtuálním sídle na Slovensku, doporučujeme prověřenou společnost Delzia, která se zabývá zakládáním společností na klíč. Chcete-li se zabývat vlastním podnikáním a neztrácet čas vyřizováním administrativních záležitostí na úřadech, rozhodně nešlápnete vedle.

Využijete-li virtuální sídlo, můžete si změnu v obchodním rejstříku zkontrolovat na www.orsk.sk.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.