Domů » Vítejte v energetickém centru
Finance

Vítejte v energetickém centru

Zdražování energií se týká každého z nás. Pozorujeme ho v soukromé i komerční sféře a nutno podotknout, že nepatří mezi příjemné záležitosti. Ceny elektřiny a plynu jsou rok od roku vyšší a jediný způsob, jak s nimi můžeme efektivně bojovat, je změna stávajícího dodavatele za jiného. Díky liberalizaci trhu má každý z nás možnost svobodné volby, čehož také houfně využíváme. I tak se najde spousta domácností a subjektů, kteří na změnu dodavatele z neznámého důvodu zanevřeli. Zmíněná skupina pravděpodobně žije v domnění, že změna dodavatele představuje složitý a časově náročný proces. Opak je pravdou, ušetřit za energie je velmi jednoduché a nezabere více, než několik desítek minut. Na spokojenost však mají vliv i další faktory a nejen nižší cena energií. Především jde o lidský přístup a naslouchání zákazníkům.

Víc, než jen levný plyn a elektřina

Rozhodli jste se dát vale nepřiměřeně velkým fakturám za energie? Výborně, udělali jste správný krok. Chcete-li však získat nejen spolehlivého dodavatele, ale i partnera, který nabízí i širokou škálu doprovodných služeb, zvolte akciovou společnost Energetické centrum. Ta nabízí asistenci v takovém rozsahu jako vůbec jediná v republice. České energetické centrum bere svou roli opravdu vážně a snaží se klientům přiblížit problematiku energetiky lidským a pochopitelným způsobem. To, že se po otočení vypínačem rozsvítí žárovka či zapnou spotřebiče, bereme jako samozřejmost. Realita je mnohem složitější a za vším stojí obrovské úsilí početného týmu odborníků. K těmto záležitostem se České energetické centrum snaží přistoupit tak, aby je přiblížili i široké veřejnosti.

České energetické centrum bere své podnikání jako poslání. Na rozdíl od konkurenčních dodavatelů se snaží opravdu vcítit do potřeb svých klientů a hledat nejlepší možné řešení. Odměnou je pro ně spokojenost a posouvání služeb na ještě vyšší úroveň.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.