Domů » Sehnat dobrého dodavatele vybavení autolakoven je těžké, ale ne nemožné
Podnikání

Sehnat dobrého dodavatele vybavení autolakoven je těžké, ale ne nemožné

Vybavení autolakoven a jiných průmyslových provozů obdobného charakteru má omezenou životnost a je proto nezbytné, aby bylo pravidelně modernizováno. Důležitou roli hraje také technologický vývoj, který potřebu modernizace umocňuje. Čeká-li nákup nového vybavení i váš podnik, zřejmě se snažíte najít kompromis mezi přijatelnou cenou a prvotřídní kvalitou. Hledáte odborníka, který se v nabízeném sortimentu orientuje, bude brát ohled na vaše individuální potřeby a poskytne vám perfektní servis. V tom případě se seznamte s brněnskou společností Naver s.r.o., která se zabývá dodávkou technologických zařízení pro autolakovny a průmyslové provozy.

Proč si vybrat vybavení autolakoven u Naver s.r.o.?

Společnost Naver s.r.o. je sice poměrně mladá, nicméně dynamicky se rozvíjející firma, jejíž bohaté zkušenosti s danou problematikou sahají až do roku 1994. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment zařízení, které je určeno pro provozy zabývající se aplikací různých druhů nátěrových hmot, ale také úpravou povrchů odmašťováním, lakováním, sušením, tryskáním a broušením. Spolupracuje se společnostmi z rozličných průmyslových odvětví, tedy nejen s autoopravárenskými firmami a strojírnami, ale také s nábytkáři, zpracovateli dřeva atd.

Lakovací kabina 2Veškerá vybavení lakoven, která najdete v nabídce společnosti, jsou na špičkové technické úrovni a prošla dlouhodobým vývojem a zkouškami. O to se zasloužili také významní zákazníci jako BONATRANS GROUP, a.s. Bohumín, ČMŽO, s.r.o. Přerov a další firmy, které působí v České republice.

Naver s.r.o. není pouhým dodavatelem, ale specialistou, který poskytuje komplexní služby – úplné servisní zázemí, sklad náhradních dílů a v neposlední řadě špičkovou péčí o zákazníky. Nezáleží na tom, zda zastupujete malou autolakovnu, nebo významný průmyslový koncern. Vždy se můžete spolehnout na naprostou profesionalitu a vstřícnost.

Jaké vybavení autolakoven Naver s.r.o. nabízí?

Naver s.r.o. nabízí skutečně široké spektrum vybavení pro autolakovny a další průmyslové provozy – od vstupních a výstupních agregátů a přípravných pracovišť, až po lakovací a stříkací kabiny (včetně zdvojených lakovacích a sušících kabin pro automobily) a odsávací stěny. To vše od počátečního návrhu na míru konkrétnímu pracovišti, až po finální montáž a průběžný servis.

Lakovací kabiny a další vybavení značky Nova Verta

Všechny nabízené lakovací kabiny prošly povinnými zkouškami a jejich kvalitu garantují četné certifikace. Společnost Naver s.r.o. spolupracuje s renomovaným výrobcem Nova Verta, který dodává vysoce kvalitní řešení firmám na celém světě.

Na webových stránkách www.naverbrno.cz najdete kompletní přehled vybavení, včetně detailní technické specifikace a fotodokumentace.

Je investice do kvalitního vybavení autolakoven nákladná?

Inovace zázemí autolakovny nebo jiného provozu se dříve či později nevyhnete. Na webové prezentaci společnosti Naver s.r.o. sice nenajdete konkrétní ceny, ale neváhejte zažádat o individuální kalkulaci. Zjistíte, že ceny jsou, s ohledem na kvalitu vybavení a nadstandardní přístup, velmi příjemné. Investice do moderního vybavení zefektivní váš provoz a zaslouží se o další rozvoj vašeho podnikání. A o to přece jde, nebo ne?

Vybavení pro autolakovny

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.