Domů » Vyberte si nejvýhodnější hypotéku na HypoTrhu
Půjčky a úvěry

Vyberte si nejvýhodnější hypotéku na HypoTrhu

Touha po vlastním bydlením provází téměř každého z nás, ale málokomu se na něj podaří uspořit ze svého. Patříte-li mezi nájemníky, kteří při svědomitém střádání našetří na byt nebo rodinný dům nejdříve za několik let, možná si pohráváte s myšlenkou, že zažádáte o hypotéku. Urychlit celý proces a bydlet ve svém co nejdříve, to nezní tak úplně špatně. Pokud vás však odrazuje nepřeberná nabídka hypotéčních úvěrů, ve které se příliš nevyznáte, máme pro vás skvělou zprávu. Cesta k hypotéce nemusí být tak trnitá, jak jste si doposud mysleli. Naopak je velmi jednoduchá a my vám prozradíme, jak většinu procesu zvládnout z pohodlí domova.

Výběr hypotéky není radno podcenit. Nabídky bankovních institucí jsou sice na první pohled velmi podobné, ale i malá odchylka v úrokové sazbě nebo vyšší poplatky mohou z dlouhodobého hlediska vygenerovat propastný rozdíl. S přihlédnutím k tomu, že budete splácet až několik desítek let, můžete nesprávným rozhodnutím prodělat desítky, ale i stovky tisíc. Nezbude vám, než začít srovnávat všechny dostupné nabídky a vybrat si tu nejvýhodnější.

Chcete-li tu nejvýhodnější půjčku, nezbude vám, než zavítat do nejbližší banky. A pak do všech ostatních. Čerstvě nabyté informace zpracujete a pokud neuděláte chybu v kalkulaci, najdete vhodnou variantu. Příliš zdlouhavé a nechcete riskovat, že se při manuálním srovnávání spletete? V tom případě si domluvte schůzku s finančním poradcem, který vám doporučí… pravděpodobně hypotéku od banky, se kterou úzce spolupracuje. Tudy cesta k nejvýhodnější hypotéce opravdu nevede.

Neztrácejte čas a přestaňte plýtvat energií a využijte platformu HypoTrh.sk, která vznikla z jediného důvodu. Usnadnit zájemcům o hypotéku výběr a ušetřit jim nemalé peníze. Sám zakladatel by ještě nedávno v podobné situaci jako vy a roce 2012 zprovoznil užitečnou službu, která funguje jako hypokalkulačka.

HypoTrh.sk má velmi jednoduchý koncept a porovnání hypotéky získáte po jednoduché registraci. Jakmile budete schváleni, obdržíte nabídky od nezávislých finančních poradců a budete je mít k dispozici v osobním profilu. Hypotéční kalkulačka vám prozradí, který z úvěrů se pro vaše účely hodí nejvíce a je jen na vás, zda si některý z nich vyberete.

HypoTrh.sk je obrovskou příležitostí i pro finanční poradce, kteří nechtějí být závislí na bance a hledají nové klienty. Díky platformě se dostanou k ověřeným poptávkách, na které mohou reagovat z pohodlí domova.

Foto: sxc.hu

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.