Domů » Výhodná krátkodobá půjčka se zajímavým partnerským programem
Půjčky a úvěry

Výhodná krátkodobá půjčka se zajímavým partnerským programem

Potřebujete menší obnos, díky kterému ustojíte nepříjemné čekání na výplatu nebo proplacení faktury? Pokud se k vám rodinní příslušníci obrátili zády a v peněžence nebo na účtu vám už skutečně nic nezbylo, poohlédněte se po vhodné krátkodobé půjčce!

Rychlé půjčky jsou často jediným možným východiskem, jak vyřešit zapeklitou finanční situaci. V portfoliu bankovních společností však rychlé půjčky před výplatou nenajdete – budete se po nich muset podívat v nebankovním sektoru. A abychom vám ušetřili čas, našli jsme pro vás alternativu, díky které si budete moct i vydělat peníze na internetu.

Rychlá půjčka se pohybuje ve výši 1 – 10 tisíc korun a můžete o ni zažádat i v případě záznamu v registru dlužníků. Navíc nebudete potřebovat žádný doklad o výši příjmu a vše vyřídíte pěkně z pohodlí domova. Stačí odeslat vyplněný formulář na webu rychla-pujcka.net a vyčkat, až bude žádost schválena. Peníze obdržíte převodem na účet ihned poté. Rychlá půjčka před výplatou je nastavena tak, aby bylo vyřízení co nejjednodušší a proběhlo v krátkém časovém intervalu.

Na zmíněném webu si lze nastavit parametry nebankovní půjčky, tedy i její splatnost. Můžete si vybrat mezi 8, 15, 22 a 30 dny a lhůtu případně dále prodloužit. Nabídnete-li půjčku někomu ze svého okolí, nebudete muset platit úroky za prodloužení.

A jak je to se zmíněným výdělkem? Rychlá půjčka před výplatou umožňuje napojení na zajímavý affiliate systém, díky kterému si můžete přijít na pěknou provizi za zprostředkování půjčky. Můžete si tak vybudovat pasivní zdroj příjmu, který bude vydělávat i tehdy, když budete zrovna spát.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.