Domů » Výhody reklamních kalendářů
Kancelář

Výhody reklamních kalendářů

Proč se upínat na papírovou podobu kalendáře, když je v dnešní době čím dál více věcí digitalizováno? Spousta firem dnes již smýšlejí ekologicky a vyhýbají se zbytečnému papírování, aby spotřeba papírů byla opravdu minimální. Za jakých důvodů tedy používat něco tak nahraditelného, jako je tištěný reklamní kalendář? Důvodů je poměrně dost. V následujícím textu jsme pro vás sepsali hned několik výhod reklamních kalendářů, které vás překvapí.

Připomíná důležité události každý den

Papírový kalendář vám bude připomínat důležité události hned několikrát za den, a to pokaždé co se na něj podíváte. Tudíž si i jednotlivé události lépe zapamatujete. Minimalizujete tím riziko, že na něco zapomenete.

Poznámky

Poznačit, splnit a odškrtnout – do kalendáře můžete zapisovat důležité poznámky a úkoly, na které byste neradi zapomněli. Navíc na rozdíl od elektronických poznámek nebudete mít nutkání překliknout třeba na Facebook.

Kalendář je skvělý pomocník

Řekněme, že za jednorázový výdaj získáte skvělého pomocníka, který pro vás bude pracovat kdykoli budete chtít. Nejenže si lépe rozplánujete jednotlivé úkoly, ale především vám usnadní organizaci času. Všechny pro vás významné události, jako narozeniny, svátky či výročí budete mít neustále na očích.

Stará se o vaše soukromí

Pokud vlastníte třeba kancelář, stane se papírový kalendář skvělým společníkem, který umí udržet tajemství. Všechny poznámky zapsané v kalendáři budete vědět jen vy a nikdo jiný.

Kalendář jako skvělá reklama?

Firemní kalendář s logem společnosti může sloužit také jako užitečná reklama. Za nízké náklady vám tak pomůže udržovat dobrý vztah s klienty. Tisk kalendářů na zakázku provádí například česká firma Helma 365, která mimochodem vyrobí reklamní kalendáře, jak v nástěnném, tak i ve stolním formátu.

Výroba kalendáře na míru vám může výrazně pomoct při propagaci nových služeb i zboží, ale také v rámci celkového posilování značky.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.