Domů » Vyplatí se v dnešní době oprava notebooku? A v čem je lepší neznačkový servis?
Zajímavosti

Vyplatí se v dnešní době oprava notebooku? A v čem je lepší neznačkový servis?

Porouchal se vám pracovní notebook, bez kterého jste jako bez rukou? Nepříjemná situace, kterou byste měli co nejrychleji vyřešit. V podstatě se však nabízí pouze dvě možnosti – dojdete si pro nový, nebo si necháte opravit ten stávající. Ale vyplatí se to vůbec, když jsou ceny nového hardwaru tak nízké?

Je to o prioritách

Pokud jste ke svému pracovnímu nástroji neměli blízký vztah a již delší dobu jste přemýšleli nad tím, že si pořídíte nový, pak berte poruchu jako znamení. Nyní máte konečně příležitost pro obměnu hardwaru a můžete si pořídit výkonnější „železo“.

Jenomže co když se vám naopak se stávajícím notebookem pracuje velmi dobře a rádi byste ho používali dokud to životnost dovolí? Pokud jde o zařízení s vyšší pořizovací cenou, pak by byla škoda ho odepsat. A než si pořizovat nový notebook s nedostačujícími parametry, raději ho pošlete do servisu.

V neautorizovaném servisu zaplatíte méně

Problém může nastat v momentě, kdy vám v autorizovaném servisu oznámí cenu opravy. Obvykle bývá vysoká, protože oprava spočívá ve výměně celého bloku nebo rovnou základní desky. V tomto směru jasně vyhrává neznačkový servis, který se snaží o opravu vadného komponentu. Na konečné ceně se logicky projeví i nižší hodinová sazba technika a levnější náhradní díly na notebooky.

Prověřené neznačkové servisy, jako je například celorepubliková síť poboček firmy ABAX servisní centrum, navíc zákazníkům šetří čas, protože zajišťují také odvoz poškozeného notebooku.

Zajímavou statistiku nám poskytl servis notebooků Pardubice. Ceny oprav v neznačkovém servisu ABAX jsou natolik nízké, že se pro opravu rozhodne 8 z 10 zákazníků. Za pozornost stojí i zanedbatelná míra reklamací – drtivá většina oprav je realizována k naprosté spokojenosti zákazníka. V e-shopu navíc seženete také samostatné náhradní díly pro notebooky Acer a ostatní značky. Možnost tak mají i ti, kteří si chtějí počítač opravit vlastními silami.

Co dodat závěrem? Opravy notebooků je velmi užitečnou službou i v dnešní době. Jsou realizovány rychle, levně a spolehlivě – ušetří vám čas i peníze.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Kupovala jsem repasovaný notebook na https://www.terastore.cz/ , oprava je asi bohužel nutná, jelikož po cca 5 zapnutí byl problém se spouštěním. Zkusím se obrátit na prodejce, popřípadě popřemýšlím o neautorizovaném servisu. Děkuji za tip v článku!

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.