Podnikání

Výrobní a skladovací prostory bez stavebního povolení? Mobilní haly!

Poohlížíte se po dočasných skladovacích nebo výrobních prostorách a nechcete firemní rozpočet zatěžovat koupí zděné nemovitosti? Jako finančně výhodnější alternativa se nabízí pronájem, který je bohužel spojen i s podstatnou nevýhodou. V případě pronajaté haly nebo skladu budete se muset přizpůsobit jejím parametrům, což je do jisté míry neefektivní. Nechcete-li slevit se svých požadavků, vsaďte na mobilní halu – i přes nízkou pořizovací cenu nabízí obrovské množství výhod a lze ji upravit tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Mobilní haly jsou typické jednoduchou konstrukcí a množstvím prvků, kterými ji lze dovybavit. Díky dvoukřídlým vratům, elektrorozvodům, osvětlení, únikovým východům, vytápění a požárnímu systému vám poslouží i v dlouhodobějším horizontu.

S ohledem na povahu stavby se samozřejmě vyplatí vsadit na zkušeného výrobce. Mezi absolutní špičku dlouhodobě patří společnost Röder, kterou v České republice zastupuje společnost Diamant Expo s. r. o.

Diamant Expo nabízí nejen dodávku, ale i montáž a to hned několika typů opláštění:

  • trapézový plech
  • PVC trapézový plast
  • PVC plachty

Mobilní skladovací haly se těší obrovské popularitě a nachází uplatnění v mnoha oborech. Kromě výroby a logistiky také v průmyslu, službách a obchodu. Jde o cenově přijatelnou a flexibilní alternativu, která se obejde bez komplikované administrativy – ke stavbě není potřeba stavební povolení.

Diamant Expo nabízí mnoho variant konstrukcí v rozpětí 5 – 60 m a vždy vám nabídne optimální řešení. U klasické zděné haly nebo skladu je budoucí rozšíření komplikované, přestěhování pak zcela nemožné. Mobilní skladovací hala naopak dovoluje extrémně rychlou montáž, demontáž i případné přestavby a úpravy. Více na diamantexpo.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.