Zajímavosti

Vyrobte si vlastní reklamní hrnky s potiskem. Je to snadné!

Napadlo vás, že si vyrobíte hrnky s vlastním potiskem a darujete je svým kolegům či podřízeným? Případně vyrobíte exkluzivní sérii a věnujete ji dlouholetým partnerům a zákazníkům? Ačkoliv se můžete obrátit na někoho, kdo se na výrobou reklamních hrníčků specializuje, zároveň se nabízí i možnost pořízení termolisu a následně výroba vlastními silami. Termolis na potisk vám zůstane a budete si moct vyrobit hrnky kdykoliv se vám zamane.

Termolis na potisk je zařízení, které se využívá nejen při výrobě hrnků. Využijete ho také pro potisk triček a dalších reklamních materiálů. Proces je poměrně jednoduchý a budete potřebovat pouze:

  • design, který si vytisknete na tiskárně podporující sublimační inkoust,
  • tiskařský lis,
  • hrnky vhodné pro sublimaci.

Zda si necháte design vyrobit na míru, nebo si zapněte Photoshop/CorelDraw či jiný grafický editor, je na vás. Podstatné je ho vytisknout na vysoce kvalitní papír v tiskárně, která obsahuje sublimační inkousty. Od nekvalitního papíru o hmotnosti 80 g dejte ruce pryč – neodráží hloubku barev, grafika bývá rozostřená a bledne.

Jakmile připravíte design, chopte se hrnkového lisu. Potisk hrnků probíhá za velmi vysokých teplot (až 195 °C), přičemž doba zahřívání závisí na vlastnostech hrnku. A pozor – nemůžete použít hrnek pokrytý polyesterem, neboť ten nepřijímá inkoust. Vhodné jsou keramika, sklo a porcelán. Na barvě nezáleží, ale nejoblíbenější je bílá, na které potisk nejvíce vynikne.

Stylové hrníčky s potiskem jsou skvělým dárkem pro každého a mnoho firem je právem pokládá za jeden z nejefektivnějších reklamních předmětů. Pravdou je, že pěkný hrnek máte v ruce každý den – takže vidíte logo či motiv toho, kdo vám ho dal.

Termolisy, ale také řezací plotry a související sortiment seženete u specializovaného prodejce na www.termolisy.cz. S výběrem vhodného zařízení vám samozřejmě ochotně poradí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.