Podnikání

Vysoce kvalitní regály do skladů i prodejny

Chystáte se na renovaci vašeho skladu a prodejny? Základem úspěšně fungující firmy jsou dokonale zvládnuté prostory. Pokud se vám zdá, že je ve vašem velkém skladu málo místa, na vině mohou být špatně řešené regálové systémy. Nahraďte staré regály moderními systémy a vytěžte ze skladu maximum. V současné době není problém sehnat vysoce kvalitní kusy za příjemnou cenu. V čem by měly nové regály lišit od vašich současných a proč se nevyplatí s renovací otálet?

Moderní regály do skladů

 

Jak je to již dlouho, co jste si pořizovali vaše současné regály do skladu? Pamatují snad ještě předchozího majitele? Nahraďte je novými, které budou mnohem stabilnější. Ideální jsou bezšroubové systémy, které jsou lehké a díky pozinkované úpravě vhodné i do náročného prostředí. Navíc působí velmi elegantně, což není na škodu ani v rámci skladu. Moderní systémy lze sestavit přesně dle vašich požadavků. Sami si zvolíte počet jednotlivých polí nad sebou či počet polic. Výsledkem je unikátní sestava regálů, která bude pasovat do všech zákoutí vašeho skladu. Využijete tak i prostory, které by ležely ladem.

Potřebujete regály do prodejny?

 

Připadá vám, že by mohlo být zboží ve vaší prodejně uloženo efektivněji? Podívejte se na moderní vybavení obchodů a vyberte si regály, které umožňují praktické zařídit obchod na míru vašim specifickým požadavkům. V prvé řadě si musíte rozmyslet strategické uložení zboží a podle toho si nechat sestavit regály. Každý lepší marketingový poradce vás utvrdí v tom, že „chytré“ rozložení zboží je základ lepšího prodeje.

Regály do skladů a vybavení obchodů najdete na euro-regaly.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.