Marketing

Výstavní stánky a expozice, které vám bude konkurence závidět

Minulý článek jsme věnovali problematice veletrhů a výstav a zaměřili se na českou společnost Exposale. Zmínili jsme, že nabízí komplexní služby od výroby kreativních tiskovin až po realizaci expozic a výstavních stánků. Dnes vám o expozicích a stáncích podrobnější informace.

Společnost Exposale disponuje vlastní zámečnickou a truhlářskou dílnou, sklady a grafickým studiem a proto je schopna zajistit realizace výstavních stánků na klíč. Tedy vše od prvotního grafického návrhu až po montáž přímo na místě.

Exposale realizuje expozice a výstavní stánky pro výstavy, kongresy, veletrhy a jiné příležitosti. Výsledek bude přesně odpovídat vašim představám a pokud ucelenou představu nemáte, nevadí. Kreativci z Exposale vypracují nápaditý koncept, který přitáhne pozornost všech účastníků akce.

výstavní stánek

Základní nabídka čítá standardní systémové výstavní stánky a expozice, které odborníci staví ze systémů ISOGON (patří top výstavářské systémy na světě). Dokazuje, že i ze standardního materiálů lze vytvořit nadstandardní výsledek.

Náročnější klienti jistě ocení atypické expozice a stánky, které nejsou limitováni ničím (jen rozpočtem klienta). Na tvaru, velikosti a funkcionalitě nezáleží – zruční řemeslníci z Exposale vytvoří jakoukoliv konstrukci.

Za zmínku stojí také možnost realizace expozic v exteriérech. Jak bude vaše výstavní plocha vypadat, je jen na vás. Může se jednat o běžné ohraničení výstavní plochy, i velkolepou podívanou, která návštěvníky přesvědčí o vaší výjimečnosti.

venkovní expozice

Celý proces začíná u grafického návrhu. Špičkoví grafici připraví moderní návrh stánku ve 3D a až poté, co jej schválíte, začne vlastní realizace. Pro tým Exposale je každá zakázka novou výzvou – ať už jde o menší stánek nebo nepřehlédnutelný „kolos“, který bude vyčnívat nad ostatními expozicemi.

Prohlédněte si ukázky realizovaných prací na www.exposale.cz a udělejte si o práci odborníků obrázek sami.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Mobil pro top podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 11 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.