Domů » Výstavní stánky a expozice, které vám bude konkurence závidět
Marketing

Výstavní stánky a expozice, které vám bude konkurence závidět

Minulý článek jsme věnovali problematice veletrhů a výstav a zaměřili se na českou společnost Exposale. Zmínili jsme, že nabízí komplexní služby od výroby kreativních tiskovin až po realizaci expozic a výstavních stánků. Dnes vám o expozicích a stáncích podrobnější informace.

Společnost Exposale disponuje vlastní zámečnickou a truhlářskou dílnou, sklady a grafickým studiem a proto je schopna zajistit realizace výstavních stánků na klíč. Tedy vše od prvotního grafického návrhu až po montáž přímo na místě.

Exposale realizuje expozice a výstavní stánky pro výstavy, kongresy, veletrhy a jiné příležitosti. Výsledek bude přesně odpovídat vašim představám a pokud ucelenou představu nemáte, nevadí. Kreativci z Exposale vypracují nápaditý koncept, který přitáhne pozornost všech účastníků akce.

výstavní stánek

Základní nabídka čítá standardní systémové výstavní stánky a expozice, které odborníci staví ze systémů ISOGON (patří top výstavářské systémy na světě). Dokazuje, že i ze standardního materiálů lze vytvořit nadstandardní výsledek.

Náročnější klienti jistě ocení atypické expozice a stánky, které nejsou limitováni ničím (jen rozpočtem klienta). Na tvaru, velikosti a funkcionalitě nezáleží – zruční řemeslníci z Exposale vytvoří jakoukoliv konstrukci.

Za zmínku stojí také možnost realizace expozic v exteriérech. Jak bude vaše výstavní plocha vypadat, je jen na vás. Může se jednat o běžné ohraničení výstavní plochy, i velkolepou podívanou, která návštěvníky přesvědčí o vaší výjimečnosti.

venkovní expozice

Celý proces začíná u grafického návrhu. Špičkoví grafici připraví moderní návrh stánku ve 3D a až poté, co jej schválíte, začne vlastní realizace. Pro tým Exposale je každá zakázka novou výzvou – ať už jde o menší stánek nebo nepřehlédnutelný „kolos“, který bude vyčnívat nad ostatními expozicemi.

Prohlédněte si ukázky realizovaných prací na www.exposale.cz a udělejte si o práci odborníků obrázek sami.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.