Domů » Vytáhněte peníze ze slamníku a výhodně je investujte
Finance

Vytáhněte peníze ze slamníku a výhodně je investujte

S nadšením jste zjistili, že máte k dispozici určitý finanční obnos, který nebudete nějaký čas potřebovat? Jeden moudrý muž kdysi řekl, že peníze by neměly zahálet a je více než chytré se touto radou řídit. Dejte vale inflaci a vytáhněte své peníze ze slamníku – nechcete-li za pár let zjistit, že vám z nich téměř nic nezbylo, začněte výhodně investovat. Pokud nemáte rádi riziko, nevadí, existuje celá řada bezpečných investic, které sice nezajistí obrovské výnosy, ale zabrání znehodnocení peněz. S trochou štěstí samozřejmě vydělají i nějakou tu korunu. Jak si ale počít v případě, že vaše povědomí o světe financí není příliš valné, ale přesto nechcete nechat peníze ladem?

Nechte peníze pracovat

Ne každý má podnikatelského ducha, což může v oblasti investic udělat nemalou paseku. Právě z tohoto důvodu operují na finančním trhu subjekty, které se zabývají investičním poradenstvím a hledají nejlepší investiční příležitosti. Jednou z nich je také BBI, která se v oblasti financí pohybuje již od roku 2007. Doménou BBI jsou investiční certifikáty, burzovně obchodované fondy, ale také korporátní a konvertibilní dluhopisy a další investiční nástroje. V čele společnosti stojí profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a to zejména z oboru privátního a investičního bankovníctví, ale i vlastních investic na finančních trzích.

Bezpečnost na prvním místě

Investiční nástroje, které využívají specialisté z BBI, jsou mnohem výhodnější, než standardní podílové fondy a termínované vklady. Jejich předností je především nižší poplatkové zatížení okamžitá likvidita a vysoké výnosy, které s ohledem na nízké riziko nemají konkurenci. Míra zhodnocení však na prvním místě nestojí. BBI klade největší důraz na maximální bezpečí investic. Při vyhodnocování jsou brány v úvahu jen ty investice, které vyhovují nejpřísnějším kritériím z hlediska rizika, výnosu a likvidity. Nechcete-li nechat své peníze zahálet, využijte investiční poradenství od BBI i vy.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.