Domů » Webovky, se kterými zaválíte
Zajímavosti

Webovky, se kterými zaválíte

Webové stránky už máte, ale nepřinesly vám ani zlomek toho, co jste od nich očekávali? Přivál zákazníků se nekonal a těch pár uživatelů, kteří na stránky „zabloudili“, se obrátilo na podpatku a uhánělo pryč ke konkurenci? Někde se stala chyba. Položte si proto otázku – vyhovují vaše webovky současným standardům? Investovali jste do nich adekvátní prostředky, které si moderní prezentace vyžaduje? Pokud jste vaše internetové stránky vyřešili doménou třetího řádu a šablonou, která je k vidění na desítkách dalších webů, není se čemu divit. Bez kvalitní prezentace dnes nezabodujete.

Investice, která se vrátí i s úroky

I v dnešní době se najde spousta těch, kteří důležitost webových stránek podcení a ve snaze ušetřit svěří tvorbu webu kamarádovi, který jim prezentaci vytvoří za dobré slovo, případně pár kousků oroseného. Chyba, tvorba webových stránek v rukou amatérů nemůže dopadnout dobře. Klienti nejsou hloupí a poznají, že prodejce či poskytovatel služeb na webu šetřil, což v nich vzbudí nedůvěru. Internetové stránky jsou důležitá investice, která je základním kamenem úspěchu. Budou vás reprezentovat a přitáhnou (nebo naopak odpudí) potencionální zákazníky. Nejsou to jen samotné webové stránky či eshop, ale i SEO optimalizace a celková firemní identita a řada dalších, neméně důležitých faktorů. Jak z toho ven? Povolejte do boje profesionály, kteří mají na svědomí weby a marketing pro Českou spořitelnu, KOOH-I-NOOR a další giganty.

PiXOLO vám vydláždí cestu k úspěchu

Tvorba webových stránek, propracovaný marketing, přehledný redakční systém, firemní identita a celá řada dalších služeb, které vás dostanou do podvědomí klíčových zákazníků. To je agentura PiXOLO, která se může pochlubit desetiletou praxí a obrovským množstvím referencí. PiXOLO si nehraje na nejlevnějšího webdevelopera, ale v poměru ceny a kvality konkurenci nemá. Chcete-li své služby a produkty prezentovat jako skutečný profesionál, dosáhnete toho pouze ve spolupráci s naprostou špičkou ve svém oboru.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.