Domů » Webovky, se kterými zaválíte
Zajímavosti

Webovky, se kterými zaválíte

Webové stránky už máte, ale nepřinesly vám ani zlomek toho, co jste od nich očekávali? Přivál zákazníků se nekonal a těch pár uživatelů, kteří na stránky „zabloudili“, se obrátilo na podpatku a uhánělo pryč ke konkurenci? Někde se stala chyba. Položte si proto otázku – vyhovují vaše webovky současným standardům? Investovali jste do nich adekvátní prostředky, které si moderní prezentace vyžaduje? Pokud jste vaše internetové stránky vyřešili doménou třetího řádu a šablonou, která je k vidění na desítkách dalších webů, není se čemu divit. Bez kvalitní prezentace dnes nezabodujete.

Investice, která se vrátí i s úroky

I v dnešní době se najde spousta těch, kteří důležitost webových stránek podcení a ve snaze ušetřit svěří tvorbu webu kamarádovi, který jim prezentaci vytvoří za dobré slovo, případně pár kousků oroseného. Chyba, tvorba webových stránek v rukou amatérů nemůže dopadnout dobře. Klienti nejsou hloupí a poznají, že prodejce či poskytovatel služeb na webu šetřil, což v nich vzbudí nedůvěru. Internetové stránky jsou důležitá investice, která je základním kamenem úspěchu. Budou vás reprezentovat a přitáhnou (nebo naopak odpudí) potencionální zákazníky. Nejsou to jen samotné webové stránky či eshop, ale i SEO optimalizace a celková firemní identita a řada dalších, neméně důležitých faktorů. Jak z toho ven? Povolejte do boje profesionály, kteří mají na svědomí weby a marketing pro Českou spořitelnu, KOOH-I-NOOR a další giganty.

PiXOLO vám vydláždí cestu k úspěchu

Tvorba webových stránek, propracovaný marketing, přehledný redakční systém, firemní identita a celá řada dalších služeb, které vás dostanou do podvědomí klíčových zákazníků. To je agentura PiXOLO, která se může pochlubit desetiletou praxí a obrovským množstvím referencí. PiXOLO si nehraje na nejlevnějšího webdevelopera, ale v poměru ceny a kvality konkurenci nemá. Chcete-li své služby a produkty prezentovat jako skutečný profesionál, dosáhnete toho pouze ve spolupráci s naprostou špičkou ve svém oboru.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.