Podnikání

Začínáte podnikat? Poradíme vám, jak ušetřit čas i peníze

Pravidelní čtenáři vědí, že věnujeme značnou pozornost začátkům podnikání, které jsou podle nás klíčové. A budeme v tom pokračovat nadále a to nejen proto, že opakování je matka moudrosti, ale především z důvodu, že začínajících podnikatelů neustále přibývá. Pokud v současné době přemýšlíte o rozjezdu vlastního byznysu i vy, rozhodně byste neměli přehlédnout nabídku společnosti COMEFLEX CONSULTING s.r.o. Komplexní služby vám mohou počátky podnikání výrazně ulehčit.

Založení společnosti a prodej ready made

Na počátku je založení firmy, které se neobejde bez zdlouhavé a často komplikované administrativy. Chcete předejít zdržování ze strany úředníků a ušetřit spoustu času? Nechte si společnost založit někým, kdo má v této oblasti letité zkušenosti. COMEFLEX CONSULTING však nenabízí pouze zakládání nové společnosti, ale i prodej zavedených ready made. Nedisponujete-li základním kapitálem a navíc chcete na obchodní partnery zapůsobit firmou, která se chlubí několikaletou historií, je pro vás předpřipravená společnost správnou volbou.

Se sídlem v obývacím pokoji nikoho neoslníte

Mezi další atraktivní služby je poskytnutí sídla firmy v Praze a Českých Budějovicích. Nepotřebujete-li administrativní prostory pro každý den, přijde vám vhod virtuální kancelář, díky které výrazně ušetříte za pronájem vlastních kancelářských prostor. O vaší korespondenci se postarají profesionálně vyškolení pracovníci a v případě potřeby využijete reprezentativní konferenční místnosti nebo salonku.

Díky COMEFLEX CONSULTING se nebudete muset starat ani o účetnictví, daňové služby a správu datové schránky. Všem, kteří bytostně nesnáší jednání s úřady, usnadní život možnost zastupování.

Neztrácejte čas tím, co za vás udělají profesionálové a raději se věnujte svému podnikání. Kompletní nabídku služeb najdete na webu mojekancelar.net.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.