Domů » Zaimo půjčka – možnost, jak získat až 25 000 Kč za výhodných podmínek
Půjčky a úvěry

Zaimo půjčka – možnost, jak získat až 25 000 Kč za výhodných podmínek

I rychlá nebankovní půjčka může být naprosto transparentní a výhodná – stačí se trochu porozhlédnout napříč celým segmentem a vybrat tu správnou. Dnes vám představíme online půjčku, díky které můžete získat až 25 000 Kč pro jakékoliv účely. Jmenuje se Zaimo půjčka a jde o nový úvěrový produkt mezinárodní technologické společnosti Kreditech. U nás ji nabízí společnost Kredito 24 s.r.o., kterou jste možná zaznamenali v souvislosti s další oblíbenou půjčkou Kredito24. Její úvěrový rámec je ale, ve srovnání se Zaimo půjčkou, poloviční.

Společnost Kreditech má vysoké cíle, které spočívají v nabídce moderních úvěrových produktů. V případě půjčky Zaimo se jí to povedlo na sto procent – výsledkem je rychlý, jednoduchý a transparentní produkt, který se hodí k překlenutí dočasné finanční tísně, ale stejně tak i pro financování jakýchkoliv jiných potřeb. Úvěrový rámec od 1 000 do 25 000 Kč a splatnost od 2 do 12 měsíců půjčku řadí na pomezí mezi krátkodobé úvěry, nicméně jde o zajímavější parametry, než jaké jsme zvyklí v případě SMS půjček.

Kreditech vytvořil půjčku, o kterou lze zažádat kdykoliv. Proces schvalování má na starost sofistikovaný systém, který vyhodnotí několik rozličných kritérií a okamžitě vás uvědomí o tom, jestli máte na půjčku nárok. Skutečnost, že věřitel nevyžaduje doklad o výši příjmu, ale neznamená, že půjčí každému. Požadavky jsou naopak poměrně přísné a neplatiči nemají šanci.

Proces vyřízení je tak jednoduchý jako běžný nákup přes internet a zabere vám jen několik málo minut. Pokud věřitel žádost schválí, můžete mít peníze převodem na účet jíž do čtvrt hodiny a budete-li dodržovat smluvní podmínky, budete si moct půjčit opakovaně. Míra RPSN je vždy stejná a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Mezi podmínky, které musíte pro získání Zaimo půjčky splnit, patří úhrada symbolické 1 Kč na účet poskytovatele. Jde o bezpečnostní opatření, které slouží k ověření identity žadatele. V případě každé další půjčky už nic podobného řešit nebudete.

Zaimo půjčka je kvalitní produkt, který je nastaven tak, aby spotřebitelům pomáhal a nikoliv je uvrhl do dluhové spirály. Pokud vám ale z nějakého důvodu nevyhovuje, přečtěte si o dalších kvalitních nebankovních půjčkách.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.