Domů » Založte si společnost pohodlí vašeho domova
Podnikání

Založte si společnost pohodlí vašeho domova

Rozhodli jste se, že skočíte rovnýma nohama do světa podnikání a nestačí vám obyčejná živnost? Pakliže je pro vás z nějakého důvodu lepší společnost s ručením omezeným, můžete si ji nechat založit online. Zakládání s.r.o. sice nepatří mezi nepřekonatelné problémy, ale pokud s ním ještě nemáte žádné zkušenosti, může vás stát celý proces hodně času a nervů. Chcete-li se soustředit výhradně na své podnikání a zároveň potřebujete podnikat co nejdříve, nechte si založit společnost na míru třetí stranou, případně si kupte ready-made společnost. Obě varianty jsou mnohem rychlejší, než zakládání firmy svépomocí.

Založení společnosti s ručením omezeným

Nemáte-li dostatek financí na základní kapitál, můžete si koupit předpřipravenou společnost se složeným základním kapitálem (který byl účetně vyveden). Nevýhoda ready made tkví v tom, že ji budete muset přizpůsobit k obrazu svému. Jen málokdy natrefíte na s.r.o., které by vyhovovalo vašim podnikatelským záměrům natolik, aby nebyly potřeba žádné výrazné změny. Založení společnosti s ručením omezeným je proto mnohem výhodnější. Budete sice muset složit základní kapitál, ale na druhou stranu se stanete jednatelem společnosti, která má čistý štít a je připravena na míru vašim požadavkům.

Vše z pohodlí domova

K tomu, abyste si mohli založit společnost s ručením omezením, nebudete potřebovat nic jiného, než internet. Mnoho firem nabízí založení Evropské akciové společnosti či s.r.o. online, čímž ušetříte spoustu času. Vyhnete se čekání na úřadech a jednání s nepříjemnými úředníky a navíc budete mít jistotu, že jsou všechny administrativní záležitosti v naprostém pořádku. O dokumentaci se totiž starají zkušení právníci s mnohaletou praxí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.