Domů » Založte si společnost pohodlí vašeho domova
Podnikání

Založte si společnost pohodlí vašeho domova

Rozhodli jste se, že skočíte rovnýma nohama do světa podnikání a nestačí vám obyčejná živnost? Pakliže je pro vás z nějakého důvodu lepší společnost s ručením omezeným, můžete si ji nechat založit online. Zakládání s.r.o. sice nepatří mezi nepřekonatelné problémy, ale pokud s ním ještě nemáte žádné zkušenosti, může vás stát celý proces hodně času a nervů. Chcete-li se soustředit výhradně na své podnikání a zároveň potřebujete podnikat co nejdříve, nechte si založit společnost na míru třetí stranou, případně si kupte ready-made společnost. Obě varianty jsou mnohem rychlejší, než zakládání firmy svépomocí.

Založení společnosti s ručením omezeným

Nemáte-li dostatek financí na základní kapitál, můžete si koupit předpřipravenou společnost se složeným základním kapitálem (který byl účetně vyveden). Nevýhoda ready made tkví v tom, že ji budete muset přizpůsobit k obrazu svému. Jen málokdy natrefíte na s.r.o., které by vyhovovalo vašim podnikatelským záměrům natolik, aby nebyly potřeba žádné výrazné změny. Založení společnosti s ručením omezeným je proto mnohem výhodnější. Budete sice muset složit základní kapitál, ale na druhou stranu se stanete jednatelem společnosti, která má čistý štít a je připravena na míru vašim požadavkům.

Vše z pohodlí domova

K tomu, abyste si mohli založit společnost s ručením omezením, nebudete potřebovat nic jiného, než internet. Mnoho firem nabízí založení Evropské akciové společnosti či s.r.o. online, čímž ušetříte spoustu času. Vyhnete se čekání na úřadech a jednání s nepříjemnými úředníky a navíc budete mít jistotu, že jsou všechny administrativní záležitosti v naprostém pořádku. O dokumentaci se totiž starají zkušení právníci s mnohaletou praxí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Telefon pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 14 Pro Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.