Domů » Zařizujete kancelář? Víme, co by v ní nemělo chybět
Kancelář

Zařizujete kancelář? Víme, co by v ní nemělo chybět

Zařizování kanceláře je poměrně zábavná kratochvíle. Ale na druhou stranu se u toho může kdekdo zapotit, protože není snadné sesumírovat všechny „must have“ položky tak, aby v ní nic nechybělo. Pokud máte hlavu jako balón a bojíte se, že na něco zapomenete, přečtěte si tento článek a udělejte si menší opáčko.

Psací potřeby, diář a kalendář

Ačkoliv žijeme v přetechnizované době a spousta lidí už dávno zapomněla na to, jak propiska, tužka či diář vypadají, v kanceláři by základní psací potřeby rozhodně neměly chybět. Oceníte je například v momentě, kdy si budete chtít zaznamenat něco důležitého a nebudete zrovna sedět před monitorem.

Co se týče diáře, některé poznámky se vyplatí mít na více místech. Navíc je flexibilnější než digitální prostředí mobilních a desktopových aplikací, probouzí kreativitu – a stejně jako kalendář je k dispozici i v momentě, kdy se mobil vybije (a vy zrovna nemáte po ruce nabíječku) nebo se objeví nečekané technické potíže.

Pokud diář ani kalendář nemáte, poohlédněte se po stylových kouscích v e-shopu ave365.cz.

Kancelářská technika

Bez základní IT techniky, která zahrnuje laptop či stolní PC, tiskárnu a skener, se dnes neobejde žádná kancelář. Při výběru se řiďte selským rozumem a nepřeplácejte se za hardware, jehož parametry nedokážete plně využít. Na druhou stranu se však na elektronice nesnažte za každou cenu ušetřit, vaši pomocníci musí bravurně zvládat všechny úkony, kterými je pověříte.

Pokud vám chybí potřebné know-how, nechte si s výběrem vhodné výpočetní techniky poradit specialistou, případně si prostudujte detailní návody, kterých je na internetu poměrně dost.

A ještě něco – na seznamu elektronických pomocníků by neměla chybět skartovačka. Možná ji nebudete používat na denní bázi (a postačí vám menší model), ale i tak je nezbytné nepotřebné dokumenty s citlivými informacemi zničit v souladu s bezpečnostními pravidly.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.