Domů » Získejte přízeň klientů pomocí reklamních kalendářů a diářů
Marketing

Získejte přízeň klientů pomocí reklamních kalendářů a diářů

Uspět v tak vysoce konkurenčním prostředí, které na českém trhu panuje, není snadné. Řeč je přitom o drtivé většině oborů – o zákazníky soupeří malé i velké firmy a předpokládáme, že jste na tom podobně i vy. Způsobů, jak se prosadit a dostat svou firmu do popředí zájmu, je samozřejmě vícero, ale alfou a omegou je efektivní marketing. Zároveň platí poměrně jednoduché rčení – v jednoduchosti je krása. A může být něco jednoduššího, než obdarování potenciálních klientů a vážených obchodních partnerů reklamními předměty?

Nebojte se použít sílu reklamních předmětů

Pojem reklamní předmět je velmi široký a v podstatě může zahrnovat cokoliv. V praxi musíme při výběru přihlížet k mnoha faktorům – typem klienta počínaje, příležitostí konče. V následujících řádcích se zaměříme na kalendáře a diáře, které sice nepatří mezi nejoriginálnější propagační dárečky, ale přesto se v nich skrývá značný potenciál. Proč by měly zajímat i vás?

Mít po ruce diář nebo kalendář, je pro většinu lidí samozřejmost. Jde o pomocníky, bez kterých se neobejdeme dnes a denně, a právě v tom tkví zmíněný potenciál. Stačí, když necháte kalendáře / diáře opatřit logem a případně do nich vložíte propagační materiály – obdarované osoby budou v kontaktu s vaší firmou každý den a postupně se jim dostanete pod kůži. Personalizace reklamních předmětů dělá hotové divy, navíc vám příliš nenabourá firemní rozpočet – výroba kalendářů a diářů není nákladná.

Kdo vám vyrobí stylové kalendáře a diáře levně?

Buďme však trochu konkrétnější – na koho se v případě reklamních předmětů tohoto druhu obrátit? Chcete-li, aby stál výsledek za to, spolupracujte s profesionály, kteří mají s výrobou dostatek zkušeností a bedlivě sledují moderní trendy. Za zmínku stojí česká společnost Helma 365 s.r.o., která ročně vyrobí více než 6 milionů kusů personalisovaných reklamních předmětů.

Vyberte si z několika desítek designů a rozličných materiálů – nechte si pro své účely vyrobit kalendáře a diáře, které vaši zákazníci ocení a budou je využívat. Helma 365 disponuje vlastní redakcí, takže vám může vytvořit unikátní obsah. Zároveň nabízí reklamní služby na klíč – například ražby loga, přítisky či reklamní předměty na míru.

Společnost Helma 365 spolupracuje také s humanitární organizací ADRA, pro kterou vyrobila Charitativní kalendář na podporu vzdělávání dětí z Čalantiky. Spolupracuje také s dalšími organizacemi jako Konta Bariéry.

charitiativni-kalendar

Další informace, ukázky realizací a praktickou aplikaci na tvorbu reklamního diáře najdete na www.helma365.eu.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.