Domů » Zkušený advokát vám může vytrhnout trn z paty
Zajímavosti

Zkušený advokát vám může vytrhnout trn z paty

Máte za to, že vám přeje štěstěna a právníka nikdy potřebovat nebudete? Přejeme vám, aby tomu tak opravdu bylo, ale nezapomínejte na to, že život je mnohdy nevyzpytatelný a do rozporu se zákonem se můžete dostat i v důsledku nevědomosti. V podnikání to samozřejmě platí dvojnásob a služby advokáta se vám čas od času budou hodit. Obor obchodního práva je velmi pestrý a advokát vám pomůže s přípravou a formulací obchodněprávních smluv, vymáháním pohledávek nebo podáním návrhu na výkon rozhodnutí a exekuci. A ani tím služby advokátní kanceláře nekončí. Advokát vás může zastupovat během obchodního jednání nebo vám pomoct se založením, změnou či ukončením společnosti.

Advokátní služby jsou velmi pestré, ale chcete-li být stoprocentně spokojeni s výsledkem, budete se muset poohlédnout po renomované kanceláři. Hledáte-li ideální kombinaci širokého portfolia služeb, individuálního přístupu, důsledného řešení s využitím všech zákonných prostředků a příjemné ceny, obraťte se na brněnskou advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy. Zajímá vás, co vám může nabídnout a proč byste spolupracovat právě s ní?

S čím vám Mgr. Michael Brázda pomůže a kolik jeho služby stojí?

Advokátní kancelář v Brně pod vedením Mgr. Michala Brázdy se nezabývá pouze obchodním, ale také trestním, pracovním, správním, občanským i ústavním právem a spolupracují s ní fyzické i právnické osoby, podnikatelé i nepodnikatelské subjekty.

Brněnská advokátní kancelář pracuje na základě smluvní a hodinové sazby (700 – 1 500 Kč) a hledí individuální možnosti klienta. V případě dlouhodobé spolupráce počítejte s paušální odměnou a nebude-li cena stanovena smluvně, pak dle advokátního tarifu v souladu s vyhláškou č. 177/1996 Sb. Tak jako tak budete při převzetí věci informování o předpokládaném rozsahu práce a samozřejmě i předběžných výdajích.

Kdo je Mgr. Michael Brázda?

Otázkou je, proč si vybrat právě tohoto brněnského advokáta a tým odborníků, který s ním v rámci jeho advokátní kanceláře spolupracuje. Argumentem jsou bohaté zkušenosti a dlouholetá praxe. Mgr. Michael Brázda vystudoval právo (a mimo jiné také historii a geografii) na Masarykově univerzitě v Brně a v oboru se pohybuje od roku 2005. Absolvoval praxi v advokátní kanceláři Indra & Šebesta (obchodní právo a problematika insolvenšního řízení), advokátní kanceláři JUDr. Antonína Foukala (především občanské a trestní právo) a asistoval soudci trestněprávního kolegia Nejvyššího soudu České republiky, kde se staral o agendu mimořádných prostředků v rámci trestního řízení.

Samostatná advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy funguje od roku 20120 a kompletní informace o službách najdete na webu www.advokatni-kancelar-brno.eu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.