Zajímavosti

Zkušený advokát vám může vytrhnout trn z paty

Máte za to, že vám přeje štěstěna a právníka nikdy potřebovat nebudete? Přejeme vám, aby tomu tak opravdu bylo, ale nezapomínejte na to, že život je mnohdy nevyzpytatelný a do rozporu se zákonem se můžete dostat i v důsledku nevědomosti. V podnikání to samozřejmě platí dvojnásob a služby advokáta se vám čas od času budou hodit. Obor obchodního práva je velmi pestrý a advokát vám pomůže s přípravou a formulací obchodněprávních smluv, vymáháním pohledávek nebo podáním návrhu na výkon rozhodnutí a exekuci. A ani tím služby advokátní kanceláře nekončí. Advokát vás může zastupovat během obchodního jednání nebo vám pomoct se založením, změnou či ukončením společnosti.

Advokátní služby jsou velmi pestré, ale chcete-li být stoprocentně spokojeni s výsledkem, budete se muset poohlédnout po renomované kanceláři. Hledáte-li ideální kombinaci širokého portfolia služeb, individuálního přístupu, důsledného řešení s využitím všech zákonných prostředků a příjemné ceny, obraťte se na brněnskou advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy. Zajímá vás, co vám může nabídnout a proč byste spolupracovat právě s ní?

S čím vám Mgr. Michael Brázda pomůže a kolik jeho služby stojí?

Advokátní kancelář v Brně pod vedením Mgr. Michala Brázdy se nezabývá pouze obchodním, ale také trestním, pracovním, správním, občanským i ústavním právem a spolupracují s ní fyzické i právnické osoby, podnikatelé i nepodnikatelské subjekty.

Brněnská advokátní kancelář pracuje na základě smluvní a hodinové sazby (700 – 1 500 Kč) a hledí individuální možnosti klienta. V případě dlouhodobé spolupráce počítejte s paušální odměnou a nebude-li cena stanovena smluvně, pak dle advokátního tarifu v souladu s vyhláškou č. 177/1996 Sb. Tak jako tak budete při převzetí věci informování o předpokládaném rozsahu práce a samozřejmě i předběžných výdajích.

Kdo je Mgr. Michael Brázda?

Otázkou je, proč si vybrat právě tohoto brněnského advokáta a tým odborníků, který s ním v rámci jeho advokátní kanceláře spolupracuje. Argumentem jsou bohaté zkušenosti a dlouholetá praxe. Mgr. Michael Brázda vystudoval právo (a mimo jiné také historii a geografii) na Masarykově univerzitě v Brně a v oboru se pohybuje od roku 2005. Absolvoval praxi v advokátní kanceláři Indra & Šebesta (obchodní právo a problematika insolvenšního řízení), advokátní kanceláři JUDr. Antonína Foukala (především občanské a trestní právo) a asistoval soudci trestněprávního kolegia Nejvyššího soudu České republiky, kde se staral o agendu mimořádných prostředků v rámci trestního řízení.

Samostatná advokátní kancelář Mgr. Michaela Brázdy funguje od roku 20120 a kompletní informace o službách najdete na webu www.advokatni-kancelar-brno.eu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.