Domů » Zkušený online marketér Daniel Nytra vám zdarma prozradí, jak za sebou nechat konkurenci
Marketing

Zkušený online marketér Daniel Nytra vám zdarma prozradí, jak za sebou nechat konkurenci

Informace mají cenu zlata a v oboru marketingu to platí dvojnásob. Naštěstí existují lidé, kteří vám je dají k dispozici zdarma a patří k nim i známý internetový podnikatel Daniel Nytra. Pokud patříte k pravidelným čtenářům jeho blogu, nemohli jste si nevšimnout, že je zde ke stažení e-book s názvem Marketingový plán pro malé firmy. V opačném případě zbystřete pozornost, protože ucelený soubor informací, rad a praktických tipů opravdu stojí za to!

Kdo je Daniel Nytra?

Daniel Nytra se v prostředí internetového byznysu pohybuje již od konce minulého tisíciletí a to konkrétně od roku 1998. S online podnikáním začal ihned po ukončení studia a již od začátku pomáhal klientům s tvorbou webových prezentací, marketingem a reklamou. V roce 2010 stál u zrodu známého slevového serveru Zapakatel.cz, který po několika měsících fungování dosáhl obratu přes 200 milionů ročně.

Daniel na svém blogu pravidelně publikuje zajímavé články o marketingu, reklamě, sociálních sítích a dalších tématech, která stojí za pozornost. A protože jde o člověka, který si neustále rozšiřuje obzory na seminářích a konzultuje se špičkami v oboru, měl by ho sledovat každý, kdo to s online podnikáním myslí alespoň trochu vážně.

V ČR funguje na 35 000 e-shopů

Touhle faktickou informací Daniel nepřímo upozorňuje na to, že se v českém prostředí online prodeje není jednoduché prosadit. Tvrdou konkurenci jste možná pocítili i vy a nevěděli si rady, jak se s ní vypořádat. A právě v tom vám může pomoct e-book o marketingu.

Jak jsme již zmínili v úvodu, e-book Marketingový plán pro malé firmy je ke staženi zdarma a můžete ho získat výměnou za svůj e-mail. Registrací získáte nejen marketingový manuál, ale také detailní návod na tvorbu forecasu a cashfow. Nechybí ani modelový příklad na e-shopu s kávou.

Co se díky e-booku dozvíte?

E-book je koncipován tak, aby se čtenář dozvěděl o souvislostech nejefektivnějších marketingových kanálů. Naučíte se, jak využívat kontextovou reklamu, e-mail marketing, marketing na Facebooku, ale také inbound a affiliate marketing. Nechybí ani vysvětlení principů SEM (search engine marketing – především PPC) a SEO.

Tak na co ještě čekáte? Rozšiřte si obzory a stáhněte si e-book o marketingu na internetu ještě dnes. K dnešnímu dni to udělalo 1 300 internetových podnikatelů. Chcete za nimi zůstat pozadu?

ebook marketing

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.