Domů » Ztrácíte se ve světě byznysu? Pořiďte si Kompass!
Marketing

Ztrácíte se ve světě byznysu? Pořiďte si Kompass!

Hledáte nové klienty nebo dodavatele? Chcete efektivně prezentovat své služby a produkty tak, aby se dostaly ke klíčovým partnerům? Pokud jste již vyzkoušeli všechno možné i nemožné, ale stále nejste spokojeni s výsledky, pořiďte si kompas. Pardon, máme na mysli Kompass – platformu pro B2B podnikání, která propojuje firmy ze 70ti zemí světa, včetně české republiky. Zajímá vás, jak systém funguje, co vám může nabídnout a proč byste se do něj měli připojit i vy? Střelka Kompass(u) vás nasměruje na cestu k úspěchu…

Společnost Kompass nepatří mezi nováčky a funguje již od roku 1944. Ano, čtete správně – 70 let. V České republice působí od roku 1991 a aktivně působí v 70 zemích. Je-li vašim aktuálním cílem akvizice nových zákazníků, pak vám přijde vhod databáze firem EasyBusiness s více než 10 mil. Kontakty. Díky databázi můžete oslovit koncové odběratele nebo distributory, hledání těch správných je vzhledem k možnosti blízké specifikace opravdu snadné. Kontakty si můžete uložit, vytisknout či exportovat. Je jen na vás, jak s nimi naložíte.

Prezentujte se 24 hodin denně

Kompass vám dává možnost prezentace produktů a firmy jako takové a to nepřetržitě, 24 hodin denně. Stejně, jako hledáte nové klienty a obchodní partnery, hledají i oni vás. Můžete zveřejnit katalogy, firemní zprávy nebo video. Profil své firmy můžete spravovat ve 26 jazycích a zacílit na konkrétní obory nebo země.

Direct marketing

A na závěr praktický tip, jak kvalitní data využít co nejefektivněji. Slyšeli jste o direct marketingu? Vaše budoucí zisky zajistí direct marketing, tedy přímý marketing, se kterým vám pracovníci Kompassu rádi pomohou. Chcete po databázi na míru vašim potřebám? Máte ji mít.

O smyslu platformy nemůže být pochyb. Nebo snad znáte jiný způsob, jak se dostat ke kontaktům na 42.000 českých firem, 100 000 vedoucích pracovníků a k 39 000 přímých e-mailů na manažery? Pokud ano, dejte nám vědět. Prozatím budeme využívat Kompass, se kterým se ve světě byznysu neztratíme. Možná vás utvrdí reference spokojených zákazníků.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.