Domů » Zvyšte svůj konverzní poměr o desítky procent. Klíčem je identifikace uživatelů!
Marketing

Zvyšte svůj konverzní poměr o desítky procent. Klíčem je identifikace uživatelů!

Počet návštěvníků není pro prodejce či poskytovatele služeb rozhodující. Důležitý je konverzní poměr, tedy počet reálných zákazníků, kteří o služby nebo zboží projeví zájem. Pokud jste se doposud snažili zvýšit objem zakázek tím sháněním trafficu, zřejmě jste byli výsledky zklamáni. Situace by se však obrátila v momentě, kdy byste měli o návštěvnících doplňující údaje. Jakmile se z anonymního návštěvníka stane konkrétní firma, bude vaše šance na konverzi mnohem vyšší. Standardní analytické nástroje vám toho bohužel příliš mnoho neprozradí. Mohla by vám však pomoci nová služba SEEKY.

Monitoring návštěvnosti prostřednictvím nástrojů jako jsou Google Analytics je samozřejmostí, ale bez konkrétních údajů jsou mnohé statistiky nepoužitelné. Díky SEEKY však budete znát nejen počet návštěv, ale také to, kdo vaše webové stránky navštívil.

Identifikace uživatelů přináší do internetového marketingu úplně nový rozměr. Jakmile budete vědět, která firma na váš web zavítala, budete ji moct oslovit přímo a šance na uskutečnění obchodu se výrazně zvýší. Podle odborníků dokonce až o 20 %. Služba SEEKY uživatel identifikuje na základě rozsáhlé databáze a prozradí vám nejen identifikační údaje, ale také přesné statistiky toho, o co se na vašem webu zajímal nejvíce. Službu si navíc můžete zcela zdarma vyzkoušet a rozhodnout se, jestli je pro váš byznys opravdu přínosná.

Služba, kterou již zahraniční B2B firmy nějakou dobu využívají, je konečně k mání i na českém internetu. Nepropásněte svou šanci a neposílejte potencionální zákazníky za konkurencí. Se SEEKY jich ulovíte mnohem více a to bez nutnosti vyšších nákladů. Za službou stojí společnost ALSENTA s.r.o., úspěšný provozovatel portálů jako je ifirmy.cz a b2bpoptavka.cz. Další informace získáte na www.seeky.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.